Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24 hetesen nagy a baj?

Zsazsa24 kérdése:

24 hetesen nagy a baj?

Figyelt kérdés
Párom este érkezett haza hátha addigra kapok egy két választ "tapasztalatot" 24+5 hetes vagyok de tegnap este óta nem érzem a picit! nagyon félek esetleg hasonló volt e valakinek. 9 kor indulunk de hátha addig írtok valami biztató
2017. máj. 20. 19:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Próbáltál inni kávét, vagy egy kis kólát, esetleg enni egy kis csokit (cukrosat), lépcsőzni?Már reggel vagy délelőtt be kellett volna menni az ügyeletre a biztonság kedvéért, én nem vártam volna ennyit.Van fogadott orvosod?Ha igrn neki jelezted?
2017. máj. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

ha "piszkálod" akkor se??

Nálam is volt mind a 3nál pláne amikor olyan front jött,hogy akkor csönd volt,hogy piszkálnom kellett,hogy legalább egy enyhe vissza jelzést kapjak.

2017. máj. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Írj majd, hogy mi volt. Sajnos nem tudhatjuk, minden lehet. Volt, hogy en is s konyjakovon hasaltam, hogy mozogjon, mert nem éreztem.

Nagyon együttérzek veled.

2017. máj. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Nekem is volt 2 nap csend frontok előtt. Édestől viszont élénkült.
2017. máj. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Kávéztam csokiztam de semmi.igen van orvosom ő van ma ügyeletben vár minket.
2017. máj. 20. 19:27
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok, értem.Reméljük tényleg csak a frontok miatt lustizik a babád.Sajnos nem láthatjuk hogy mi a helyzet odabent.Majd írj hogy mi volt veletek.Szorítunk, hogy ne legyen semmi gond!
2017. máj. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Még mindig első vagyok.Dokid mit mondott a telefonban?Ő nem sürgette, hogy bemenjetek az ügyeletre?
2017. máj. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Egyél csokit,ne sajnáld most magadtol,feküdj le és várj es kicsit!Szivből kívánom hogy minden rendben legyen veletek!!!!! Nem lesz semmi baj majd meglátod,néha lustiznak ők is :) írj majd kérlek hogy mi van veletek!!
2017. máj. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Idő közben apa haza jött. ( a főnöke haza küldte). és láss csodát csak úgy ficánkol a kis manó oda bújt az apja a pocimhoz és fél másodperccel később már rúgott :) nagyon meg könnyebültem de azért már be megyünk egy uh-ra. köszönöm a válaszokat.
2017. máj. 20. 19:41
 10/18 anonim ***** válasza:
Első vagyok!Nagyon szuper!😉Lehet csak az apukája hiányzott neki!Boldog és egészséges babavárást!
2017. máj. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!