Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2hete vérzek, de nem a megszok...

2hete vérzek, de nem a megszokott módon, első héten egyik nap véreztem másik nap nem, második héten rendesen megjött, pár napig erős volt. Szerintetek mi lehet az oka? Baba esetleg?

Figyelt kérdés

Mellem fáj, néha olyan mintha égne a mellbimbóm mögött vagy az egész jobb mellem, és a hasam nagyon feszül, mintha a méhem fájna (középen fáj a hasam lent) és olyan mintha egy nagy követ cipelnék benne, derekam is nagyon fáj.

Van itthon egy terhességi tesztem,de nem tudom,hogyha vérzek megcsinálhatom-e? Voltam dokinál csütörtökön,de mivel véreztem nem nagyon tudott vizsgálni,jövőhét csütörtökön kell kontrollra mennem. Kérlek segítsetek! Normális válaszokat várok! Köszönöm!


2017. máj. 21. 18:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha volt erős vérzésed akkor ha baba volt is sajnos nagy eséllyel elment.Tesztet csinálhatsz ha vérzel is
2017. máj. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Ott kezdodik,hogy a terhes nok nem vereznek,altalaban a terhesseg elso jele,a verzes elmaradasa,es nem pedig a verzes. De javitsatok ki,ha tevedek. Terhes nem vagy. Valami mas bajod van. Komolyabb. Huzzal orvoshoz.
2017. máj. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Első válaszoló! Köszönöm szépen! Reggel akkor azért megcsinálom a tesztet!

Ketteske ne haragudj,nem tudsz olvasni?!?! Voltam dokinál!! És mi az hogy húzzál orvoshoz? Nem kértem ilyen hangnemet!!

2017. máj. 21. 19:31
 4/8 anonim ***** válasza:

A hangnemtől eltekintve "ketteskének" teljesen igaza van. Még ha lett is volna baba, 2 hét vérzés után már biztos, hogy nincs. Terhesség alatt semilyen vérzés nem normális.

Szerintem felesleges, de ha megnyugtat, tesztelj, a vérzés nem befolyásolja a tesztet, mert hcg hormont néz, az meg akkor is ott van terhesség alatt, ha közben vérzel.

2017. máj. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Tudom,hogy igaza van,de akkor sem ilyen bunkó stílusban kellett volna írni.
2017. máj. 22. 07:20
 6/8 anonim ***** válasza:

Altalaban terhesseg alatt nincs verzes, DE lehetnek kivetelek... Ismerek olyat, aki szinten verzett elso honapban ezert nem is tudta, hogy terhes. Semmi baja nem volt, a terhesseg problemamentes volt.

Termeszetesen NEM ez az altalanos, csak azert irtam le, mert a kedves 44%-os "ketteske"nek sincs teljesen igaza.


A te esetedben kerdezo, lehet sokminden sajnos. Terhesseg, veteles, valamilyen hormon problema akar. Doki tobbet tud mondani mindenkeppen majd.

2017. máj. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Épp a dokinál ülök,nem várom meg a csütörtöki kontrollt. Bár a vérzés elmúlt,barna,véres nyálkás folyásom van,illetve az alhasi fájdalom,mellfájdalom,derék fájás is maradt. :( tesztem negatív lett.
2017. máj. 22. 13:22
 8/8 anonim ***** válasza:
Jol tetted, hogy nem vartal csutortokig. Mit mondott az orvos?
2017. máj. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!