Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18-19. héten hányszor kell...

18-19. héten hányszor kell érezni egy nap a baba mozgását?

Figyelt kérdés

3. babámat várom, nem igazán emlékszem már, hogy az első kettő mennyit mozgott és mikor is kezdték el. Én a 18. héten éreztem először valami nagyon kis enyhe, simogató mozgást, inkább valami olyasmit, mint amikor korog a gyomrom :)

Azóta sem igazán érek mozgást, nem tudom, hogy ez mennyire normális. Van magzati szívhangfigyelőm, szépen dobog a babám kis szíve, tehát ott van bent, csak egyszerűen nem érzem, hogy mozogna, nem hogy naponta, de van, hogy 2 napig semmit. Tudnátok ebben segíteni, hogy van-e erre valami előírás, hogy hányszor kéne érezzem ilyenkor, vagy csak később kell majd naponta számolgatni a mozgásokat?



2017. máj. 22. 10:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tudom később kell tudatosan figyelni, nekem mellső fali a lepényem, napi 1-2 szer érzem, inkább napközben. De van, hogy semmi, olyankor én is meghallgatom. :) Van, aki 20 hétig nem is nagyon érzi, azt hallottam, tehát én még nem aggódóm ezen.
2017. máj. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2017. máj. 22. 10:41
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy emlékszem, hogy a 24. hét után kell minden nap érezni.
2017. máj. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia! Én holnap töltöm a 20.hetet. Péntek óta érzem esténként, h mocorog. :)

Picit még gyenge a mozgás, de leírhatatlan érzés. Lepény hátsó falon tapad, és első baba. :)

2017. máj. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!