Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jovo hetem megyek dokihoz,...

Jovo hetem megyek dokihoz, elso vizsgalat utan mire kell szamitanom? Majdnem 6 hetes leszek

Figyelt kérdés

2017. máj. 22. 14:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Megkérdezik mikor volt az utolsó menzeszed. Csinálnak egy uh-t, hüvelyit, és kitapintja a doki a méhed a két kezével. (egy a hüvelyben egy a hason)

Megkérdezik van-e panaszod, megkeresik a baba (babák) szívhangját. (6h4napon volt szívhangunk de előtte nem) Megmérik a méretet és a szívfrekvenciát ha van.

Nekem akkor vettek le rákszűréses kenetet. (éppen lejárt az egy éves előzőm)

Megbeszélitek, hogy kell-e valamit szedned. (folsav amúgy senkinek sem árt, azt tuti mondani fogják vagy terhesvitamint) Ellátnak tanáccsal, megmondják hova kell menni legközelebb és mikor, gratulálnak, nekem adtak képet is a kis pöttyről. :) vidd el a párodat, tök jó érzés volt nekünk is.

Hja és egyeztess a 12. heti genetikai ultrahangra időben majd időpontot mert nekem senki (se orvos se senki) nem mondta a 6-7. héten, hogy a 11-13. hét közti első nagy ultrahangra már réges-rég kellett volna kérnem időpontot a várólisták miatt és jól leszúrtak, hogy milyen tróger vagyok, bár gondolom ez minden városban más, de erre kérdezz rá.

2017. máj. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Arra, hogy visszahívnak egy-két hét múlva, mert a 6. hét előtt jó eséllyel nem lesz még szívhang.
2017. máj. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
a doki programalt akkora :)
2017. máj. 22. 14:42
 4/5 anonim ***** válasza:
Ügyes, készítheted a bukszádat. :-)
2017. máj. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
:) kicsit van igazság a 4. hozzászólásban, persze nem tudhatjuk mik az előzményei, nekem pl. fontos volt hogy azonnal kiderüljön és nem azért mert türelmetlen vagyok hanem mert olyan a munkám, így aztán nagyon nem érdekelt, hogy mennyit hagyok ott csak pusztán azért, hogy kapjak egy fecnit arról, hogy kiírhat a házidoki 9-es kódos veszélyeztetett terhes táppénzre.
2017. máj. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!