Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek mikor múlt el az állandó...

Kinek mikor múlt el az állandó pisilési inger?

Figyelt kérdés

23. hetes terhes vagyok. Nekem az elején nem volt ez ennyire jellemző. Most egy 6-7 hete kb. állandóan pisilmen kell, de a 30 méterre lévő boltba nem tudok elmenni anélkül, hogy ne kelljen pisilnem. Jó, kibírom de idegesítő. Éjjel kb. kétóránként van wc túra. Ha éppen sétálunk nem azért megyünk fagyizni mert megkívánom a fagyit vagy valamit hanem mert ott legalább van normális wc és nem kell hazarohangálni.

Beteg nem vagyok, mármint nincs fertőzésem stb, kb. egy hete kaptam meg a második bakterológiám eredményét. A védőnő szerint őfelsége lassan felljebb kellene hogy menjen, de azért érdekelne hogy mégis másnak ez hogy alakult, mert aztán meg jön a harmadik trimeszter és a mérete miatt fog nyomni. :) hja az is hozzátartozik, hogy nincs tele a hólyagom max éjjel, csak az inger brutális. Pisi nappal nincs sok.



2017. máj. 22. 19:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Amikor megszuletett.
2017. máj. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szülés után nekem is
2017. máj. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
:) köszi, na mindegy :D ennyit nekem megér <3 mindig mondom a páromnak, hogy szerintem a kislányunk imádna egy vízágyat ha megszületik :D
2017. máj. 22. 20:01
 4/11 anonim ***** válasza:

Nekem nem múlt el, sőt, a 32. hét után rosszabb lett. Korábban csak 2-szer kellett kimennem pisilni éjjel, most legalább 3-szor, de inkább 4-szer kell.

Napközben 1-másfél óránként rohangálok, igaz, sokat is iszom.

2017. máj. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem is szülés után múlt el...
2017. máj. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
:) akkor a védőnő csak nem akart elkeseríteni :D bár nem sikerült volna mert élvezem a terhesség minden percét és inkább már csak röhögünk ezen, annyira nem gáz. Jó vannak meleg szituk pl. amikor erősen kellett szorítani hogy ne pisiljem le a dokimat miközben a méhszájamat keresgélte :D mondta, hogy lazuljak már el, de ha megtettem volna lehet rosszabb lett volna mindenkinek :D
2017. máj. 22. 20:19
 7/11 anonim ***** válasza:
Pér hét van vissza: megiszok egy pohár vizet és 5 kelek fel pisilni:D szulés után meg alig birod majd visszatartani,de helyrejon nyugi:)
2017. máj. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én terhesség előtt is nagy pisilős voltam, főleg éjjel... éjszaka akár 3szor is kimentem. Most terhesen annyi változott, hogy nappal is sűrűn járok és mióta igazán súlya van a babának azóta rendszeresen figyelnem kell mikor rohanjak... mert pisilés után ahogy sétálok már megint jön az inger, persze ilyenkor már nem kell pisilni és, ha bab odébb megy akkor jó. Tegnap barátnőm közölte, ne bízzam el magam szülés után se biztos, hogy helyre áll xD Ő 7 hónapja szült és változatlan nála a téma XD Hát ez van :)


30hkm

2017. máj. 23. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
:) hát ez van. köszi a válaszokat nyomtam egy-egy zöldet rájuk
2017. máj. 23. 12:51
 10/11 anonim ***** válasza:

Én 20 hetes vagyak,nálam is ugyan ez van :)

Nekem a dokim is mondta,hogy szülésig ez lesz.

2017. máj. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!