Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt lehet orális...

Terhesség alatt lehet orális szexelni? 16 hkm

Figyelt kérdés
Megoszló véleményeket olvastam , hogy lehet - e vagy nem.Eddig a 16 hét alatt nem voltunk együtt nem kívántam, de most épp az ellenkezője.Nem tudom , hogy nem e ártottunk e ezzel a babának.

2017. máj. 22. 20:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha a doki nem tiltja, akkor bárhogyan lehet, mindaddig amíg jól esik.
2017. máj. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem ártottatok. Amíg nem mondanak olyat hogy nem lehet vagy amíg neked nem kellemetlen, nem fáj addig lehet. Én a dokitól is megkérdeztem (biztos nem én voltam az első) és kicsit sem lepődött meg, majd azt mondta amit írtam.
2017. máj. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Most lehet buta vagyok es ne haragudjatok az offért. De az orális sex mióta fáj?:)

( tényleg nem rosszból kérdezem csak nekem sosem fajt) :)

Bocsi az offért még egyszee.

2017. máj. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
:) nem az faj. Nem gondoltam hogy ki kell fejtenek.. Terhesen nekem neha (nagyon neha) utána fajt. Orgazmus után. Megkemenyedett a hasam félidő után ha orgazmusom volt. Par percre es nekem nem volt annyira jo. De hat kinek a pap kinek a papné. Van olyan bnom aki varandosan többet szexelt a párjával mint azelőtt vagy azóta. És neki nem fajt semmi sem utana se alatta. Nekem 20.het korul mar nem volt az igazi mert utana fajt. :) közben sose. Sot annyira utana sem, hogy ne próbáltuk volna meg megint.
2017. máj. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát boccs h kikellett fejtened. De kössz!:)

Voltam terhes eddig 3x de sosem fájt orgazmus után semmim. Talán egyszer de az a baba nem maradt meg.

2017. máj. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez ugy tunik egyéni.*:)
2017. máj. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehet . Vagy csak óriási aggodogep vagyok. :) en nekem a doki arra értette ezt hogy elesen ne erezzek fájdalmat. Szuro stb. Szerencsére olyat nem éreztem soha de a kemenyedest tompa kellemetlen "fajdogalast" sajna igen. Lehet amugy ez normális. En ezt sose kérdeztem.
2017. máj. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Lehet.

A párom megkérdezte a nőgyógyászát, és ő is megerősítette, hogy lehet.

Az én párom a rendes szexet kívánta nagyon a terhesség alatt, különösen az utolsó néhány hónapban.

Nem volt semmi probléma. Szülés után már nem kívánta.

2017. máj. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!