Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes terhes vagyok és...

Gabooc20 kérdése:

6 hetes terhes vagyok és sajnos erős felfázással küszködöm. Nem merek semmilyen gyógyszert beszedni. Mit tanácsoltok? Valakinek esetleg tapasztalat?

Figyelt kérdés
2017. máj. 22. 23:15
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Igyál vörös áfonya levet. Nekem a sima bolti Happy Dayes is egy nap alatt hatásos.
2017. máj. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Talán kerdezd meg a nőgyógyászod h mit szabad stb?!?!...
2017. máj. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp kérdezd meg az orvosodat. Biztos tud ajánlani valamit, ami segít, de saját kútfőből semmit ne szedj, nehogy baja legyen a picinek. Ilyenkor a legsérülékenyebbek.
2017. máj. 23. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Orvos azonnal. A felfázást valamilyen kórokozó okozza. Az meg ott lent nagy bajt tud előidézni. Orvos tudni fogja, hogy mit szabad és mit nem terhesen. Rengeteg gyógyszert lehet egyébként szedni. De egy kezeletlen fertőzés, akár vetélést is okozhat.
2017. máj. 23. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Orvos! Addig is igyál kamillateát, de olyat aminél te forrázod le a szárított virágot. Napi több litert. Jót tesz a veséknek.
2017. máj. 23. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Hjaj, megint a kamillatea literszám. Bakker, mikor tanuljátok már meg, hogy iszonyatosan szárít?! Nem lehet azt sem túlzásba vinni!


Kérdező, nekem a dokim húgyúti fertőzésre csak vörösáfonya levet engedett inni, még kapszulást sem. Viszont a Happy Day pl. nem jó, mert sürítményből van. Én a DM-ben vettem, 3,3 dl-es üvegben van, 999 Ft, de még ez volt árban a legjobb. Reggelenként ittam éhgyomorra 1-1 dl-t, kb. 2 hétig. Nem volt olcsó, de lényegesen javultak a leleteim.

2017. máj. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Csütörtökön megyek a dokihoz,csak addig gondoltam érdeklődöm :) még egyszer köszönöm a válaszokat.:)
2017. máj. 23. 10:05
 8/9 anonim ***** válasza:
A doki előtt én a Jutavites tőzegáfonyás kapszulát ajánlom! + rengeteg folyadék. Jobbulást és mindenképp vizsgáltasd ki!
2017. máj. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Almaecetes víz? Talán azt szabad terhesség alatt is.
2017. máj. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!