Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez normális? 26 hkm

Ez normális? 26 hkm

Figyelt kérdés
Szex közben és utána fáj a nemi szervem plusz az a rész ahol a gátmetszést fogják csinálni. Meg is duzzad és iszonyatosan fáj ott lent minden. Ez normális? Mitől lehet?

2017. máj. 23. 11:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Majd mond a dokidnak amikor mész hozzá
2017. máj. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én 27 hetes vagyok, és néhány nappal ezelőtt együtt voltunk a párommal. Nekem semmi nem fájt, viszont utána véreztem egy ideig, és barnás pecsételgetésem is van 2 napja. Elmentem uh-ra, ott minden rendben volt. A doki azt mondta, hogy ne szexeljünk, mert a vérbőség ebben az időszakban már nagyobb. Úgy tűnik, nekem nem lehet. És a hüvelyfal is érzékenyebb. Lehet, hogy nálad is ez van, csak neked nem vérzik, hanem fájdalommal jelez a tested. Én amúgy rettentően megijedtem, úgyhogy a hátralévő időben nincs több szex, az tuti. Javaslom, hogy te is vigyázz, ha érzed, hogy nem stimmel valami. Jó egészséget kívánok! :-)
2017. máj. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!