Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Anyukák, akik terhesség alatt...

Anyukák, akik terhesség alatt nem kívánták a szexet?

Figyelt kérdés

Az egész terhesség alatt így volt? Vagy mikor és hogyan változott?

Én kb a 18. hétig rá se bírtam gondolni, utána pedig hiányozni kezdett.

Kíváncsi lennék, másnak hogy alakult ez?



2017. máj. 23. 16:31
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Jelen! :D sosem voltam sexfüggő ,de azért csak jol esett időnként :) 29hetes terhes vagyok,egyszer sem kívántam meg!Nem tudom miért,szülés után biztos változik :) legalábbis remélem,mert a férjem tuti nem hagyja majd szó nélkül :D
2017. máj. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
63%

Ez szerintem normális.

Hormonálisan összevissza van ilyenkor az ember.

Mondjuk én az első terhességem alatt kategórikusan elzárkóztam a szextől a 12.hétig :)

Szerencsére a férjem teljesen jól fogadta és belement, hiszen nagyon új volt a helyzet, ő is izgatott volt..Később amikor már megkaptuk a zöld utat, módjával mentek az együttlétek. :)

A 2. terhesség már kicsit problémásabb volt, tiltólistán is volt a szex az első hónapokban, mert veszélyeztetett voltam, vérezgettem, és nyitva is volt a méhszáj így akkor azért nem kívántam, rá sem gondoltam, örültem, ha éltem... :D

A végén mégis már főleg azért kezdeményeztem többször , hogy induljon be a szülés.... (!!) :)

Dehát így is indítani kellett... :) :) :)

2017. máj. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
63%
Az első terhességem alatt azért nem kívántam az elején, mert heteken át hánytam és rosszul voltam, utána rendeződött egy kicsit a helyzet, csak nagyon fájt, meg orgazmus után mindig begörcsölt a hasam. Így meg nem csináltuk. Második terhesség eleje is így volt, utána kívántam pár hétig, most megint fáj minden. Még majdnem 4 hónapom vissza van szülésig, addig nem tudom hoyg fogja bírni szegény férjem.
2017. máj. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kb én is akkor kezdtem kívánni, amikro elmúlt a hányinger. De azért nem lendülnék bele, orgazmust nem merem megkockáztatni, nem akarom, hogy baja legyen a babának.
2017. máj. 23. 18:39
 5/6 anonim ***** válasza:
A 12.hétig nem mertünk együtt lenni, utána igen, de nem volt olyan mint vártuk :D most a 25.héten járunk és kívánom,de nem merem...szegény páromat sajnálom is, remélem szülés után visszaáll a rend :)
2017. máj. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én most vagyok a 30.hétben. Az első 8 hét amikor minden bajom volt nem annyira kívántam. Később egyre inkább. Persze csak óvatosan. Nekem nagyon megnőtt a libidóm azóta. Csak félek szülés után meg majd semmi kedvem nem lesz hozzá hónapokig.
2017. júl. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!