Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hol lehetne venni Budapesten...

Hol lehetne venni Budapesten belül?

Figyelt kérdés

Hol lehet várandósgondozási könyvet kapni Budapesten belül? [link]

Itt néztem de azt mondták nincs.



2017. máj. 23. 18:10
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Nekem a védőnő állította ki mikor megvolt az orvosi papir az élő magzatról.
2017. máj. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%
Miért akarsz venni? Majd ad a védőnő.
2017. máj. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Azt mondta nekem az okos védőnő az SZTK-ba hogy vegye meg maga.
2017. máj. 23. 18:29
 4/9 anonim ***** válasza:
87%
Én még ilyenről nem hallottam. Ha nincs közelben lakó ismerősöd, aki terhes, akkor egyszerűen menj el az sztk-ba és kérdezz meg egy kismamát, hogy hol vett. De szerintem ezt a védőnőnek kell adnia. Magyar állampolgár vagy?
2017. máj. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen az vagyok. De nevetségesnek tartom az egészet mert szerintem sem nekem kéne megevennem. A legszebb mikor megkérdeztem hol lehetne,,a válasz az volt. Ahogy akarja.
2017. máj. 23. 18:42
 6/9 anonim ***** válasza:
67%
Hívd fel a védőnői szolgálatot, kérd a vezető védőnőt és kérdezd meg! Azt fogja mondani, hogy a védőnőd adja (mert hogy neki kell adnia). Akkor ártatlanul csodálkozol, hogy nem ezt mondta neked. Ekkor megmondják, hol veheted át. Nem hiszem, hogy pénzért kapsz ilyet.
2017. máj. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
87%
Ezt a védőnőnek kell adnia!! Mekkora paraszt a védőnőd!
2017. máj. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
84%

A védőnődnek kell kiállítania, mikor viszed az igazolt élő terhességről a leletet. Ezt nem lehet boltban venni, mi is rendeljük.

egy védőnő

2017. máj. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ilyet nem mond védőnő. Azt még el tudom képzelni, hogy valami asszisztens, akinek halvány fogalma sincs az eljárásról (nőgyógyászati ambulancián 20 éve dolgozó ismerősöm sincs tisztában a dolgokkal), odavet egy ilyet, de védőnő biztos nem. Amúgy a nyomtatványellátókban igenis lehet kapni, a védőnők is onnan szerzik be (bár csak úgy venni nincs értelme, és lehet, hogy nem is adnának, mert úgyis védőnőnek kell kitöltenie).
2017. máj. 24. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!