Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek volt vérzése a terhessé...

Akinek volt vérzése a terhessége alatt, kiderült hogy mi miatt volt?

Figyelt kérdés
Volt már két vetélésem, aminek az oka sajnos ismeretlen. Márciusban ujra teherbe estem, hálistennek minden rendben zajlott, túljutottunk a számomra nagyon mumus 6. héten (eddig mindkét terhességem akkor halt el) úgyhogy kezdtem kicsit megnyugodni, 9 hetesen voltam utoljára dokinál, mindent rendben talált, babóca tökéletesen fejlődik, szivhang rendben, szóval minden ok. Ma elkezdtem vérezni, gyorsan be az ügyeletre, amíg beértünk èn már felkészültem a legrosszabbra. Ultrahang, hálistennek minden rendben, szívhang remek, baba 14 mm nőtt az utolsó vizsgálat óta, méhszáj zárt, nyugodjak meg. Viszont nem tudta megmondani a doki hogy mi okozhatta, hisz se hematoma, sem semmi bevérzés nem volt látható. Akinek volt a terhesség alatt vérzése, annak kiderült hogy mi okozta? Illetve mikorra múlt ez el? :( előre is koszonom! 11 hkm
2017. máj. 23. 18:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem pecsételő volt a 7. héten, missed ab.
2017. máj. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem ketszer volt verzesem, az egyik a 12. heten a masik pedig a 19. heten. Nem tudtak egyiknel se megmondani, hogy mi okozta. Viszont a masodik verzes ota itthon fekszem a biztonsag kedveert, napi fel ora az engedelyezett joves-menesem, mellette napi 3x 2 magneziumot szedek. Most vagyok 27 hetes, a baba a vizsgalatok alapjan nagyobbnak tunik egy picit mint jelenleg lennie kellene es minden rendben van vele :)
2017. máj. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem pont haematoma volt, a 12. héten, de feküdtem és felszívódott. Esetleg ami még lehetséges, hogy együttlét után is lehet némi vérezgetés, bár nem friss vér, hanem nekem pl rózsaszínes pici csík. Nem tudom, mennyire vérzel, vagy csak maszatosan?
2017. máj. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát amikor sétáltunk fel a kórházban az emeletre, jött egy nagyobb mennyiségű vér, mint kb menstruációkor. Hálistennek azóta ez megszűnt, már csak enyhén pecsételgetek, és az azért megnyugtatott, hogy láttam az uh-n ahogy ver a kis szíve :) lehet az utrogestan kicsit kimarta a hüvely falát, olvastam hogy akár ez is okozhat vérzést, pecsételést, hisz azt a 4. hét óta szedem. Mindegy, nagyon drukkolok, hogy legyen minden rendben, hisz nagyon vártam ezt a kis manót, nem is tudom mi lenne, ha elveszítenénk. Kellemes, boldog babavárást csajok! :)
2017. máj. 23. 20:00
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem később volt, a 30. héten vérzésem. Onnantól 2 hetente volt kisebb-nagyobb vérzés, de mindig csak hirtelen jött és vége is lett. Nem tudtak magyarázatot adni rá, uh és vizsgálatok alapján minden rendben volt. Aztán a 36. hèten volt egy nagyon nagy mennyiségű, az már el sem állt, így megcsászároztak. Kiderült, hogy lepény leválás volt.
2017. máj. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem az elején volt. Kb. 10 hetesen. Gombás fertőzés okozta. Nem volt jelentősége különösebben.
2017. máj. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem derült ki, sárgatest elégtelenség sejthető aztán ki tudja.. 6 hetesen véreztem, UH-n minden ok, hematoma nem volt, kézi vizsgálatnál minden ok, később sem volt olyan, hogy pl mélyen lett volna a lepény.. szóval passz. De kaptam utrogestant, aznap még tartott, másnap reggel volt folt a tisztaságin, utána már nem. És minden rendben volt, már 2 éves nemsokára.
2017. máj. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nekem 17 héten volt hematoma miatt.lakasfelujitasban vagyunk es tul terheltem magam. 2nap kórház fekves volt. Pihenni kell meg 2x magnézium. Plussz aznap szeretkeztünk a párommal ami hozzasegitett a verzeshez. Óvatosabban kell .
2017. máj. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
9 hetesen rendes menstruációs vérzésem volt kb 1 óra hosszáig. Bementünk az ügyeletre, a legrosszabbra felkészülve :( De szerencsére volt szívhang. A doktornő miatt a szex miatt lehetett, de vissza gondolva a vérzés előtt 1 órával felemeltem a 17 kilós lányom, így attól is lehetett... azóta nem veszem már fel.
2017. máj. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!