Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől fáj a hasam alja? 21...

Mitől fáj a hasam alja? 21 hetes terhes vagyok, és már egy jó ideje fáj?

Figyelt kérdés

Voltam már vele többször orvosnál, de nem talált semmit. Mindig csinál vizelet vizsgálatot, de minden rendbe van. Illetve először mikor nézte, egy kis felfázást talált. Adott rá gyógyszert, el is múlt, és azóta minden vizsgálat és vizelet rendben. Akkor mitől fájhat a hasam alja kisebb nagyobb megszakításokkal?

Első terhességemnél nem volt ilyen.


2017. máj. 25. 04:08
 1/5 anonim ***** válasza:

De hogy fáj???görcsök feszít??

Énnis 21 hetes vagyok. Nekem feszíteni szokott. Mintha 2 kézzel húznák szét. Ha épp megyek megkell állnom. Sok magnézium pihenés. Nyúlnak a szalagok nől a méh.

2017. máj. 25. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem olyan volt mintha meg akarna jönni de nyilván nem akart. Elkezdtem szedni a magnéziumot s lass csodát kb 2-3 hete egyszer sem fajt.
2017. máj. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is sokat fáj, a gyógyszertári magnézium sokat segít.
2017. máj. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Szedek én is magnéziumot...napi 2-3-at.

Nem görcsöl, hanem fáj.

2017. máj. 26. 22:20
 5/5 anonim ***** válasza:
A fájdalom az igen tág fogalom.. kérdezd a dokid.
2017. máj. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!