Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, h ha folyamatosan...

Normális, h ha folyamatosan mozgolódik a picikém? Kb 10percre áll meg.

Figyelt kérdés

25hetesek vagyunk. Anyósom szerint ez azért van, mert telefonozgatok..

Van össze függés?

Ez azt jelenti, h nyugtalan a baba? Vagy teljesen a baba függő? Amikor front van akkor jobban mozgolódik. De vannak olyan napok ritkábban, h csak egy icipicit mozog.



#mozgolódik
2017. máj. 25. 09:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem kérdezz rá dokinál, biztos ami biztos.

Valamikor mintha mondták volna, hogy az sem jó ha egyáltalán nem mozog, de az se ha folyamatosan.

De ezzel nem azt mondom, hogy nálatok gond van, simán lehet csak energikusabb. Ha meg akarod nyugtatni magad, meséld el az észrevételeidet a dokinak és lehet ő jobban meg tud nyugtatni :)


Nem lehet hogy valami olyat eszel iszol ami piszkálhatja? Cukros üdítő vagy valami?

2017. máj. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom, reggel inni szoktam egy 3in1 capuccinót. Lehet, h az piszkálja este is? inkább abba hagyom egy időre majd meglátom.

Felhívtam a védőnőt, mert annyira felcukkoltak ezzel, h nem jó.. Ő azt mondta, h nem probléma. :)

Habár belegondolok az apja gyerekkorába hiperaktív volt, 5percet sem tudott megülni a seggén, lehet, h a lányka is ilyen lesz.

Az ember úgy túl aggódja ezt az egészet.. Ha nem mozigna akkor az lenne a baj.. Ez most már mindig így lesz? :) mindig csak aggódni fogunk a gyerek miatt? :)

2017. máj. 25. 10:14
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi is a 25.hétben vagyunk, csak kisfiúval :) de reggeltől estig egyfolytában mozog, ha lefekszek mégjobban. Nekem is mindig azzal jönnek hogy ez nem jó hogy ilyen keveset alszik. De ha keveset alszik akkor meg az a baj...nem is értem. Most akkor melyik a jó és melyik a rossz? :)
2017. máj. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát ez az! :) teljesen ki vagyok :) Habár már nincs olyan sok hátra a terhességből.. Talán szülés után egy kicsit könnyebb lesz.. :) vagy nem :D
2017. máj. 25. 10:57
 5/6 anonim ***** válasza:

Dehogy lesz könnyebb szülés után. :) Most még benned van, nem kell ellátnod, elég ha te magad eszel valamit. :)

Szülés után meg 0-24 órában minden érte teszel. :)


Szóval, nem baj, hogy ennyit mozog. Arra utal, hogy egészséges. Kb. a 30. héttől fog kevesebbet mozogni, viszont erősebben, mert nem lesz neki elég hely. Illetve onnantól többet is alszik. De még ilyenkor is van, hogy egyik nap alig mozog, épp csak nyújtózik egyet néha, másik nap meg egész nap ugrál. :)

2017. máj. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat! :)
2017. máj. 25. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!