Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3-4 oras gyaloglas arthat 22...

Kavics1 kérdése:

3-4 oras gyaloglas arthat 22 hetesen?

Figyelt kérdés
Tegnapi gyaloglas ota erzem, hogy faj a szemeremcsontom. Lehet hogy kinyilt a mehszaj? Vagy ennyitol azert nem nyilik ki?
2017. máj. 25. 10:18
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ez attól függ, hogy hozzá vagy-e szokva ilyen intenzív sporthoz, vagy nem. Gondolom azért szándékosan nem erőltetted meg magad, ha jól esett a séta, gyaloglás, akkor nem ártasz vele. Én 20 hetes vagyok, nem sportolok, viszont múlt héten délelőtt is és délután is 2-2 órát sétáltunk hegyes vidéken, lefáradtam rendesen, de nagyon jól esett. Nekem a méhem szokott görcsölni néha, függetlenül, hogy mozgok-e. Talán az is lehet, hogy van némi izomlázad, nyilván 22 hetesen a testtartásod is kissé megváltozik, de az is lehet, hogy ez természetes fájdalom, mivel folyamatosan tágul a méhed. Ha nagyon nem érzed jól magad, inkább menj orvoshoz, hogy megnyugtasson.
2017. máj. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha eddig minden rendben volt, akkor nem hiszem, hogy ennyitől bármi bajod lenne. Én veszélyeztetett terhes vagyok (de nem kell feküdnöm), emellett nagyon edzetlen is, és én is gyalogoltam ennyit, többször is. Nekem a bokám fájdult meg mindig, de nagyon.

Szerintem csak úgy fekszik a baba, hogy pont nyom valamit.

Ha nagyon aggódsz vagy rosszabbodik, menj el dokihoz, de szerintem ennyi nem árthatott.

2017. máj. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!