Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor jelentettétek be?

Mikor jelentettétek be?

Figyelt kérdés
A terhességet. Szűk család, rokonok, barátok és munkahely is érdekel.
2017. máj. 25. 11:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szűk családnak, akkor amikor már a doki is megerősítette 7-8 hét környékén.


Mindenki másnak (távolabbi rokonok, barátok, munkahely) akkor amikor betöltöttem a 3. hónapot mivel előtte volt már két missed ab.

2017. máj. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%
Férjem és anyukám aznap tudta meg, mikor megcsináltam a tesztet, apukámnak, testvéremnek másnap mondtuk el. Nagyszülők, közelebbi családtagok, barátok 8 hetesen értesültek róla az első vizsgálat után, a nem annyira közeliek pedig 12 hét után.
2017. máj. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szűk családnak a 8. héten, többi rokonnak és barátoknak a 14. héten. Munkahelyen a főnökömmel jó kapcsolat így neki szóltam az elején, sokat el is kellett mászkálnom vizsgálatokra, így jó, hogy tudta. A többi kollégának a 14. héten
2017. máj. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Szűk család 6-7 hét környékén. Munkahelyemen 12 hét körül. Barátoknak is ekkor, mert nem akartam, hogy hamarabb eljusson a főnökömhöz mint ahogy én bejelenteném. Facebook vagy más platformon nehogy előbb gratuláljanak stb..


Munkahelyen azért ilyen korán, mert egyedül vagyok a posztomon és mindenképp gondolni kellett arra, hogy mi lesz majd később. Betanítás stb..

2017. máj. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szülőknek és a legjobb barátoknak azután, hogy volt szívhang. Munkahelyen és tágabb ismerősi, családi körben 12 hetesen. FB-n és egyéb ilyesmi helyeken nem tervezem egyáltalán közkinccsé tenni.
2017. máj. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szűk család és legjobb barátok már a pozitív tesztről is értesültek.

A munkahelyem a szívhang után, mert kemény fizikai munkát végeztem.

Facebook-on csak azért lett megosztva, mert a Drága férjem nem bírt magával, és a 12.heti ultrahangképet azonnal feltöltötte. 😃 13+5 hkm

2017. máj. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A pozi tesztet páromnak,kisfiamnak, anyukámnak. A többieknek amikor megkérdezték,hogy tán terhes vagyok,hogy akkora a hasam. 14 hetesen
2017. máj. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

én arra gondoltam, hogy szívhang van, szólok a munkahelyen is, hülyeség?

sok vizsgálat stb... talán úgy érthetőbb, ha sokszor el kell menni, később kell jönni

2017. máj. 25. 16:25
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha fizikailag megerőltető a munkád vagy stresszes akkor jó ha minél előbb tudja a főnököd, mert a végén még az egészségetekre mehet.
2017. máj. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mindenkinek a 3.hónap után.

Munkahelyen csak a főnöknek mondtam,a kollégák mikor már kezdett látszódni akkor jöttek oda hozzám.

Közösségi oldalon egy fotót került fel a hasamról felülnézetben a 38.hét környékén.előtte még írni sem írtam.

2017. máj. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!