Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan kismama akinek...

Van itt olyan kismama akinek aprilis elejen volt az utolso menstruacioja?

Figyelt kérdés
Meseljetek, mikor csinaltatok tesztet, voltatok-e mar orvosnal, mit ereztek, hogy elitek meg stbstb.. minden erdekel :)

2017. máj. 25. 11:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

04.14.-én volt, 28.-án voltunk együtt. a nem várt előtt teszteltem, éreztem, hogy valami van :)

második terhesség, így ez nem furcsa, viszont most pajzsmirigy gondokkal küzdök, így nagyon izgulok, hogy minden rendben legyen.

2017. máj. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Szia ! Nagyon drukkolok, hogy minden rendben legyen, es biztos vagyok benne, ugy is lesz :) nogyogyasznal voltal mar ? Es hany eves vagy? Rosszul leteid vannak ?
2017. máj. 25. 11:30
 3/14 anonim ***** válasza:

32 :)

voltam, de még nem UH volt, az jövőhéten

nagyon fáradt vagyok és néha ok nélkül elkap a hányinger, de nem feltétlen reggel, este is akár

illetve megutáltam a kv-t, pedig nálam nagyobb kávés nincs...

illetve a tejes dolgokat. amúgy sem fogyasztok, max. 1 dl / nap, de az se megy le.

ilyesmik!

nálad?

2017. máj. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
En tegnap voltam nogyogyasznal,huvelyi ultrahangot csinalt 25x7mmes petezsak es benne babo 😊ja es nekem aprilis 7.en volt az utolso kezdete. A derekam faj nagyon es a cicim. A hanyinger emejges a nap barmely szakaszaban elotoret es neha remegek. Egy het mulva rendelt vissza a doki kontrollra mert meg pinduri. Kisfiut vagy kislanyt szeretnetek? Vagy meg nem rohantatok ugy elore ? Neharagudj hogy ennyit kerdezoskodok de elso terhessegem es annyira izgatott vagyok 😇
2017. máj. 25. 12:17
 5/14 anonim ***** válasza:
két lányom van, az örök szabály érvényes: egészséges legyen :) mindegy, fiú vagy lány
2017. máj. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Sziasztok Àprilis 13 àn volt az utolso menstruáciom 1 napja.Ma vagyok kereken 6 hetes,jövöhèt kedden megyek vissza konrolra.Kedden mégcsak 11 mm es petezsàkot láttak.Tüneteim csak annyi hogy fàj a mellem és ott elég kellemetlenül fáj mozgàsra ahol megtapadt.Ti is érzitek ott a hasatokat ahol naggyàbol van a babo?
2017. máj. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nekem folyton mindjart megjon erzesem van de ez elvileg normális, ha tusszentek akkor szokott nagyon belenyilalni a hasamaljaba
2017. máj. 25. 13:47
 8/14 A kérdező kommentje:
Igen en is ugy gondolom ha kislany ha kisfiu ugyanugy imadom mar most 😊🤗
2017. máj. 25. 13:49
 9/14 anonim válasza:
Sziasztok én egy kicsit előrébb járok az időbe. De remélem nem zavarok senkit. Mi " már" 10 hetesek és 4naposak vagyunk. Az elmúlt 2 hétbe fogtam csak fel és lettem igazán boldog. El kellett múlnia az első sokknak. Múlthéten voltunk hüvelyi ultrahangon és meghallgatuk a kisdrága szív dobogását hát az egy csoda.
2017. máj. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Szia kedves utolso! :)

Mereteket leirnad? (Petezsak illetve baba)

Es te hogy eled meg, vannak rosszul leteid?

2017. máj. 26. 11:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!