Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány százalék az esély, hogy...

Hány százalék az esély, hogy megfordul a baba szerintetek?

Figyelt kérdés
12 hetesen fejvégű volt a pici, 16 hetesen faros, majd 21 hetesen újra fejvégű, most a 27. héten szintén faros. Tudom, hogy az utolsó hetekben is megfordulhat még. Kinek milyen tapasztalatai vannak ezen a téren? Lehet, hogy már így marad végig?
2017. máj. 25. 12:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
unokatesó 37. héten még faros volt, 38.-on már nem. anyukája nem is érezte, amikor megfordult, valószínű éjjel művelte.
2017. máj. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ugyan ezt játszotta a lányom. Végül már nem fordult vissza. Így a dokim 38 héten kiírt program császárra.

De kitartás. Nekem azt mondta a dokim h minél nagyobb a helye ( szóval ha te nem vagy 45 kg és a baba nem 4000g mér most) anmál nagyobb az esély h befordul.

2017. máj. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

27hetesen elég nehéz megmondani hogy több mint 10hét múlva hogy fog feküdni.

Én 29hetes vagyok és 1nap többször is meg fordul. Szóval ezt senki nem tudja megmondani, maximum megtippelni.

2017. máj. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%
Nagyobb eséllyel fordul meg, minthogy így marad. Még bőven van helye. Nekem első babám 33 hetesen fordult be, azt meg is éreztem rendesen. Második babám 26 hetesen faros volt, 30 hetesen is volt faros azt a mozgásából biztosan tudtam, de azóta mindig fejvégű, UH igazolta is 32 hetesen.
2017. máj. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Még bőven foroghat, enyém is ezt művelte, sőt 30. hét környékén valamikor még haránt is volt. Utolsó 1-2 hétben is megfordulhat, ilyenkor meg még össze-vissza,vannak, ne aggódj ezen!
2017. máj. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ááá, nekem az utolsó hetekben 2-3 naponta fordult oda- meg vissza. Nem kell izgulni. ;-)
2017. máj. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Akkor most megnyugodtam egy picit. Úgy tűnik, ez semmit nem jelent még... :-)
2017. máj. 25. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!