Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetek terhes vagy ez valami...

Lehetek terhes vagy ez valami más?

Figyelt kérdés
A pátommal terveztük a babát, de vagy kicsit korábban jött mint gondoltuk vagy valami más a baj. 9 napja késik de terhességi teszt negatív lett. Görcsöl kicsit alul a méhemnél de attól tartok ez sok mindentől lehet. Más tünetem nincs. Nem vagyok rosszul, nem fáj semmim. Kivéve a hátam fáj, de az a rossz ülő helyzet miatt. ☺ akiknek kimradat már valami miatt az megírná hogy mi volt az oka? Még kicsit reménykedem hogy nem beteg vagyok de nincs sok esélye.
2017. máj. 25. 13:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy tesztet csináltál? Ha igen, érdemes egy másikat is. Egy nagatív teszt nem jelenti azt, hogy nem vagy terhes.
2017. máj. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igy van. Csinalj masikat. Vagy menj orvoshoz,az biztosabb.
2017. máj. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Csinálj még egy tesztet. Ovud mikor volt?

Nekem 6 napot késett de tudtam, hogy azért mert később volt bőven ovum. Lehet nálad is így van csak nem figyelted.

Azért nem árt ha egy orvost meglátogatsz.

2017. máj. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nekem 28 naposak a ciklusaim. És még sosem késett, max egy napot. Május 2-án volt ovum legutóbb.
2017. máj. 25. 19:12
 5/5 anonim ***** válasza:
A kis görcsölgetés, a "mindjárt megjön" érzés simán jelezhet babát is!
2017. máj. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!