Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tudnatok segiteni egy kicsit?

Tudnatok segiteni egy kicsit?

Figyelt kérdés
3.baba 26 hkm vagyok. Ma voltam 4D n es a ket lany melle 100 %ra ujra kislanyt mond a doki. 18 hetes uh kisfiut momdtak..igy nagyon beleeltem magam...paromnak is csillogott a szeme..idaig. ugy erzem hogy nem vagyok eleg jo ahhoz hogy neki fiut szuljek...4d utan hozzam is vagta hogy tiszta szegyen hogy 3 lanya lesz.....momdanom se kell a csalodottsag melle ez meg nagyon jolesett..sirorohamok jonnek ram azota is. Persze mar kimagyarazta hogy nem ugy gondolta ahogy mondta...de en erzem hogy de igen is ugy.Ugy erzem hogy sz@r vagyok...magamat hibaztatom. Hogy tehetnem tul magam ezen? Szeretnek tiszta szivbol orulni hogy eheszseges kislanyom fog ujra szuletni...de nem megy...ha belegondolok ramjon a siras.....bocsi ha tul hosszu lett. Es valaszolni sem muszaj...csak jo hogy valakinek leirhatom. Nem merem elmondani senkiek.

2017. máj. 25. 15:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
77%
Inkább örülnétek, hogy egészséges babátok van. Nem hiszem el hogyan lehettek ennyire hálátlanok, hogy három gyerek is megadatik nektek, de ti csak nyavajogtok, hogy mindhárom egy nemű. Őszintén, nem mindegy??
2017. máj. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Férjednek mondd meg, hogy a baba neme az ő spermáján múlik, nem te "nem vagy elég jó".
2017. máj. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
A párod járt biológia órára? Mert akkor tudná, hogy 100 %-ban rajta múlik a baba neme!!!!
2017. máj. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Mutass neki egy biosz könyvet a szaporodásról, genetikáról, hogy mitől függ a baba neme. Aztán megmondhatod neki, hogy igazából ő a szar, hogy nem tud fiút csinálni.
2017. máj. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Rosszul gondolja a párod. Te olyan nemű gyereket tudsz csak szülni. amilyent az ő spermája megtermékenyített. Nem rajtad, hanem rajta múlik, hogy fiú vagy lány lesz-e?
2017. máj. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Világosítsd fel hogy rajta múlt a gyerekek neme

És szedd össze magad, ezt dobta a gép, ez van

2017. máj. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Tiszta szégyen, hogy láby lesz? Ezt mondta a kedves párod? Nagyon szerethet téged...
2017. máj. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Adj egy kis időt magatoknak, hidd el, mire megszületik ugyanúgy fogjátok szeretni mindketten mint az első kettőt
2017. máj. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Ez van. Neaggódj á környezetembe is szinte minden férfi csak lányt tud össze hozni.

Amúgy ne emészd magad, nem rajtad múlt. Örülj, h egészséges. ;)

2017. máj. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Miutan megmondtad neki, hogy kizarolag a ferfin mulik a gyerek neme, menjetek be kozosen egy gyerekkorhazba, vagy a terhespatologiara ahol epp a halott magzatot szuli meg a no, es utana adjatok halat az egnek, hogy minden rendben!
2017. máj. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!