Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi hányinger ellen?

Terhességi hányinger ellen?

Figyelt kérdés

Sziasztok! El kell mondjam, borzasztóan rosszul vagyok már 2 hete. 0-24 rosszul vagyok, néha jobb egy kicsit, de utána megint pocsék. Kisérleteztem mi jó, de eddig valami jó volt és később már nem, vagy egyáltalán nem vált be. A szagok meg... külön téma! Nektek mi vált be? Kérlek segítsetek, mert közben az 1 éves fiammal is foglalkoznom kell és bizony kell mellé az energia és a türelem! Előre is köszönöm


7,5 hkm


2017. máj. 25. 15:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem a borsmenta tea vált be
2017. máj. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha szerencséd van, akkor magától el fog múlni. Ha nem, akkor kérdezd meg az orvosod, hogy szedhetsz-e cerucalt. Egyébként is vényköteles, de nagyon jól megállja a helyét hányingernél és hányásnál. Terhesség alatt is lehet szedni, ha a doki jóváhagyja.
2017. máj. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
daedalon, recept nélküli
2017. máj. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Tejföl meg ricola narancsmenta cukorka. Talán még a rossmann altapharma gyömbér cukorka. Hideg gyömbéres víz, de a reszelt gyömbért azt nehogy benne hagyd, mert én a darabkéktól is hányni tudtam volna. Nem mondanám, hogy előszeretettel szopogattam a cukrokat se, de kicsit javított a helyzeten. 7-11. hétig tartott, nekem is 0-24, de szerencsére egyszer mondtam imát csak a nagy porcelánistennek. Főzni úgy főztem, hogy becsipeszeltem az orrom, sírva röhögött rajtam a család. :) Húst sehogy sem akartam látni, szerintem a tejföl tartott életben.
2017. máj. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem mind a védőnő, nődoki és a házidokim is a daedalont ajánlotta, mert szintúgy, 6.héttől a 19.ig 0-24 hánytam. Napi 1et szedtem be, mindjárt ébredés után, és kibírható volt a nap.
2017. máj. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem a gyömbéres üdítők váltak be. De nem szüntette meg semmi, csak enyhítette.
2017. máj. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem szinte semmi nem segített 14.hétig hánytam folyamatosan addigra 5kg-ot fogytam. Jobb napokon a jéghideg kóla és a mentolos cukor használt ill.én jègkockát szopogattam mert ha vizet ittam,kihánytam,így viszont tudtam valamennyire pótolni a folyadékot. Kórházban is voltam,míg kaptam az infúziót jó volt,aztán kezdődött előről. Igaz nekem első baba így megtehettem,hogy itthon szenvedek az ágyban,de komolyan nem tudom hogy láttam volna el egy gyereket abban az állapotban,volt,hogy a WC-ig nem bírtam elkúszni... Kitartást!
2017. máj. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szegény 7-es. :S egyik kolléganőm is így járt, nagyon kivolt a végére... valami negyven x kg volt a szerencsétlen, de neki is elmúlt ahogy mozogni kezdett a baba.
2017. máj. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok választ! Erőt ad, hogy látom, nem csak én járok ebben a cipőben. Körülöttem ugyanis senkinek nem volt hányingere...
2017. máj. 25. 19:58
 10/10 Anikó1985 ***** válasza:
MindKét terhességem eleje hányásokkal telt, de másként. Az elsőnél semmi sem segített, ha este megmozdultam akár félórát is ökölődtem mig v.mi ki nem jött, ìgy nem ellene tettem hanem segítettem h. Könyebben kijöjjön, ébredéskor egypohár víz és pár perc múlva hányás után aludhattam. A másodiknál A dokim A dedalon gyógyszert ajánlotta, napi 2-t vettem be, de este fele újra rosszul voltam. Reggelente is küszködtem h. Ne hányjak, de legalább nem jött ki. Ezen kívül a szám íze is rossz, de ez nem múlt el. 31 hkm. Kitartás!
2017. máj. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!