Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Üdv! A párom 15 éves, és...

Üdv! A párom 15 éves, és babát vár, én 19 éves vagyok. a párom édesapja nem egyezik bele ebbe a dologba, illetve ő nem fogja támogatni a döntésében. Mit tehetünk ez esetben?

Figyelt kérdés

a párom édesapja azt mondja hogy ő nem fog szégyenkezni a lánya terhessége miatt, de hozzám költözhet de nem fog aláírni semmiféle hivatalos okiratot amivel megtarthatjuk a babát és nálunk maradhat.

jelenleg a párom gyámság alatt áll!

mit tehetünk hogy a baba nálunk maradhasson?

el vettetni nem szeretnénk.

Stabil hátteret tudok mindkettőjüknek biztosítani

(negatív kommentre nem vagyok kiváncsi)

a válaszokat előre is köszönöm!!

üdv: dávid


2017. máj. 25. 19:37
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
72%

Ha a barátnőd meg szeretné tartani, akkor tartsátok, csak az a nagy gond, hogy még nagyon fiatal. És ha esetleg te elhagyod akkor mi lesz velük?

Miért van gyámság alatt a párod?

2017. máj. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim válasza:
86%

Kedves Dávid!

Először is gratulálni szeretnék, hogy 19 éves majom létedre nem csak megdugtál-, de fel is csináltál egy 15 éves kislányt. Szép teljesítmény! Hogy mit tehetsz ebben az esetben? Imádkozz, hogy ne akarja senki, hogy lecsukjanak. :)

2017. máj. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
84%
Ha te nagykorú vagy te leszel a gyerek gyámja, nem a nagyszülők. De áruld már el nekem légyszives, hogy mit dolgozol, amiből fent tudsz tartani egy albérletet, fizetni a rezsit, és eltartani három embert, akik közül egyik kisbaba?
2017. máj. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

A válaszom most az első kommentelőnek szól aki értelmesen tudott válaszolni a kérdésemre.

Igazolatlan hiányzásai miatt van gyámság alatt.

az hogy mit dolgozom nem tartozik senkire és nem albérletbe megyünk hanem a saját házamba!

2017. máj. 25. 19:46
 5/25 anonim ***** válasza:
82%
Fordulj a helyi roma kisebbségi szervezethez.
2017. máj. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
68%

Huu de nagy mellényed van ahhoz képest hogy csak arra voltál képes hogy felcsinálj egy 15 éves gyereket...


És nem véletlenül kérdeztem hogy mit dolgozol..ugyanis, mivel te leszel a gyerek gyámja, nem fogják hazaengedni a gyereket a kórházból ha nem biztosítasz neki megfelelő életkörülményeket, és ellátást. Tehát ha nem keresel legalább havi 150 ezret ne nagyon bízzatok abban hogy hazamehet a baba.

2017. máj. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

Az idíotáknak szól, hogy nem kérek a negatív kommentekből, ezt már az elején is leírtam, szerintem neked kéne a helyi roma önkormányzathoz fordulnod ha ennyi tellett tőled!!

a nagymellényről pedig annyit, hogy nem véletlenül döntöttük el hogy megtartjuk a babát és nem elahagyni szándékozom őket, hanem eltartani és normális életkörülmények között nevelni a gyerekemet a későbbiek folyamán. a munkámból pedig bőven elegendő pénzem van ahoz hogy bíztosítani tudjak számukra mindent ami szükséges!

2017. máj. 25. 19:55
 8/25 anonim ***** válasza:
88%
Nos, ha ez így van, és nem a szüleid nyakára költöztök, hogy ők tartsanak el, akkor nincsen semmi gond. Csak arra figyeljetek, hogy ugyan a gyerek gyámja te leszel, de a csajé meg az apja, így a hivatalos ügyek intézésekor(anyakönyveztetés, tajkártya stb) kell az ő aláírása is., valamint az összes orvosi vizsgálatra is el kell hogy kísérje.
2017. máj. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
83%

Első válaszoló vagyok!


Köszi, hogy válaszoltál a kérdésemre!

Nem bántani szeretném, de ha ennyire felelőtlen a párod, hogy a hiányzásait nem igazolja akkor, hogy fog vigyázni, gondolkodni a gyerekéről, ami sokkal nagyobb felelősség az iskolai hiányzásnál...

Szerintem a legnagyobb gond, az az hogy mi lesz akkor a babával, és a barátnőddel, ha esetleg szétmentek!?:/


Am megértelek titeket, mert mi is hasonló helyzetben voltunk a barátnőmmel, csak nekem nem volt ennyire fiatal a barátnőm amikor teherbe esett. Ő 18, én pedig 20 éves voltam. (21 f)

2017. máj. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim válasza:
75%
Mivel te nagykorú vagy, még ha agyilag nem is de hivatalosan igen, ezért teszel egy apasági nyilatkozatot aztán viheted a babát és örülhetsz magadnak. Nevelhetsz egy tinédzsert meg a gyerekedet együtt 19 évesen. Remélem nem lányod születik mert annak se lesz több agya ha köztetek nő fel és 15 év múlva ő is hasonló szituval fog előállni.
2017. máj. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!