Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan küzdjem le a szexuális...

Hogyan küzdjem le a szexuális étvágyamat veszélyeztett várandósként?

Figyelt kérdés
Volt, hogy begörcsöltem. Meg fájdogált a pocim mióta babut várok. A görcsök miatt meg kis ritmus zavarom miatt az van írva, hogy magas rizikójú várandósság. Nem tért ki a doki a szexre... Mondjuk meg sem kérdeztem, mert akkor más gondolatok, kérdések jártak a fejemben. 17 hetes vagyok. Egy darabig birtam szex nélkűl, de napok óta nagyon rajtam van... Tudom gondoljak a babára, más dolgokra. Igyekszem, de reggel arra kelek, hogy nagyon aktívak vagyunk párommal álmomban... Hiányzik az orgazmus :(

2017. máj. 26. 19:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%
Kérdezd meg az orvosod!
2017. máj. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
52%
Kerdezo, kerdezd meg az orvosod mit szabad mit nem, egyebkent meg ha nem szabad az orgazmus sem, el kell terelni a gondolatokat, mas valasztas nincs. Ennyit mindenki kibir.
2017. máj. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
64%

én nekem is ráírták, h veszélyeztetett vagyok és mi nem mertünk amiatt, hogy mindenki azt mondta (ismerősök) hogy a veszélyeztetetteknek akiknek progi kell meg bla-bla annak nem szabad. Na, elmentünk a dokihoz megkérdeztük h. szabad-e. Szabadott. Még kb. nézett a doki, h jaj de hülyék de igazából kicsit tényleg azok voltunk mert tőle kellett vna először kérdezni, aztán kiderült, h placenta praevia-m van. Na azóta tényleg nem szabad, de azt mondták is, ketten, biztos ami biztos.

Hogy álljuk meg? Elég sz.r, de 6 hete tartom magam és bízom benne h nem marad így, de nem a szex miatt hanem mert a babát féltem. A szex az már nem érdekel (vagy most), de tudom, h kb. pár hét és megint arra kelek egyik hajnalban h orgazmusom van (spontán) mert az elején is ez volt. remélem feljebb húzza a növekvő méhem a placentát, mert azért a maradék pár terhes hetemben legalább még egyszer szexelnék. kitartás. :)

2017. máj. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
69%

Én is magas rizikójú várandós. Mert öreg vagyok. De ettől még szexelhetek.:-)

Hívd fel a dokit bátran! Ha nem vérzel, zárt a méhszáj, nincs rossz helyen a lepêny stb. zöld utat fog adni.

2017. máj. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
16%

3-as: nem olvastam az első három hozzászólást de azért a te stílusod is hagy némi kívánnivalót maga után.Ha ilyen stílusban beszélsz akkor inkabb te se szaporodj.

Kérdezőnek:kérdezd meg az orvosod. Erre ő tud neked konkrét választ adni.Nincs ezen semmi szégyellnivaló.

2017. máj. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
56%
5, bocs, h bekérdezek de mit jelent az "öreg"?
2017. máj. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
74%
Aki az orvos megkérdezését javasolták miért lettek lepontozva???? Az első három is ezt javasolta csak kicsit erős stilusba mert túl evidens az orvost megkérdezni ugye?
2017. máj. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
68%
Az első terhességemnél szex után vérezni kezdtem (addig nem volt gond), missed ab lett a vége. A másodiknál veszélyeztetett lettem, és végig el vagyok tiltva a szextől. Nagyon nehéz. De a műtétet még egyszer nem szeretném átélni.
2017. máj. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
59%
5-ös vagyok, 39 éves.
2017. máj. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
17 hetesen már nem igazán lenne baja a babának a szextől, de igen először dokit kéne megkérdezni van e valami oka ami miatt ne lehetne. Egyébként, meg, ha szex közben, orgazmus után görcsölsz vagy vérzel akkor automatikusan tilos a szex. Egyébként nem okoz gondot. Első 12 hétben nagyobb a rizikója mégse tilos, csak ha volt valami gond.
2017. máj. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!