Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki mit használ a terhességi...

Ki mit használ a terhességi csíkok megelőzésére?

Figyelt kérdés

2017. máj. 26. 22:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

15kilót híztam, nemhasználtam semmi krémet, egy csíkom se lett.

Ismerősöm nem hízott, sőt még fogyott is 3kilót, 2féle krémet használt mégis vörös csíkos az egész hasa, csípője.

Szerintem ez a géneken múlik.

2017. máj. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
A Babylove krémét nagyon dicsérik Krémmánián, én ezt megvettem ma. Még nem tudom, beválik-e, minden esetre nagyon jól hidratál, úgyhogy ha a csíkokat nem is gátolja meg, az tuti, h száraz, viszkető nem lesz a hasam.
2017. máj. 27. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%
Én is babylove olajat vettem. Minden este használom. És csak bízom benne, hogy nem leszek csíkos. Ha jól tudom anyukámnak nem volt gondja csíkokkal, úgyhogy reménykedem . 19+6 hkm
2017. máj. 27. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Naturlandos kismama krémet de elvileg annyira mindegy... első babámmal 1 csíkom se lett, a hasam se lett túl nagy. Most 34 hetesen mivel kb akkora mint amikor az elsővel szülni mentem, készülök rá, hogy talán most nem leszek ennyire szerencsés. De genetika.
2017. máj. 27. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez elso ket gyereknel semmit ... Nem lett csik

A harmadiknal hasznaltam tobb felet de teli lettem

Szal szerintem genetika kor es h mekkora a hasad !

2017. máj. 27. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bi oil-al kezdtem, de nem birtam a szagat, utana babylove kremre valtottam, de meg csak a 29.hetben vagyok, ugyhogy meg varom mi lesz a vege, egyelore meg nem olyan nagy a pocim.
2017. máj. 27. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
29%

Imát? XD Ez csupán genetika. Kenhetsz rá több 10 ezer forintnyi cuccot, ha olyan a bőröd úgy is csíkos leszel.


Jobban jársz, ha jó hidratáló testápolót használsz és sok folyadékot iszol.


Nekem tinikoromból és túlsúly miatt már amúgy is mintás a hasam, de frissek nem jöttek még ki. Csak niveát használok. Anyukámnak 2 terhessége alatt egy csíkja sem lett.


Barátnőmnek szülés napjáig semmi csík, majd szülés közben szépen becsíkosodott.


Semmi nem garancia :)


Sok kencefice van, ha még is szeretnél használni egyet, akkor van miből válogatni.


Személyes véleményem, hogy csupán pénzlehúzás.


Jó egészséget és boldog babavárást.


30hkm

2017. máj. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!