Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19 eves lany vagyok, a baratom...

19 eves lany vagyok, a baratom 24 eves. 2 eve vagyunk egyutt. Terhes vagyok? Tobbi lent.

Figyelt kérdés

most mult het csutortok penteken voltunk egyutt, (18-19-en).

le fekudtunk egymassal, de ugy hogy menstrualtam.

(ez azert volt mert o 1-2 honaponkent jon haza) hasznaltunk ovszert es kiszakadt, de ezt utana vettuk eszre.

A menstruaciom 5-6 napig szokott tartani.

Es minden honap 20 utan jon meg a menstruaciom, ritkan jon meg elobb.

17-en (szerdan) megjott

utana masnap lefekudtunk a baratommal meg utana is 18-19en, es utana 20-an elis mult.

Pecseteltem, barnaztam, viszketes, rossz illat neha feher folyas, gorcsoles, es neha megkivanok dolgokat is.

Szerintetek terhes vagyok?

(elore is elnezest kerek a helyesirasomert)



2017. máj. 27. 23:08
 1/10 A kérdező kommentje:
(es a hasam is fel van pufadva)
2017. máj. 27. 23:10
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Inkább azt mondanám hogy ez valami nemi betegség lesz.
2017. máj. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Magyarorszagon vagy kulfoldon elsz?
2017. máj. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Magyarorszagon.
2017. máj. 27. 23:14
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

hát én a barátommal kereken 1 éve úgy voltam együtt hogy menzeszeltem és elment bennem. és most 3 hónapos a babánk :D :D de szerintem 1 hét után nem érezheted hogy terhes vagy maximum az 5. vagy a 6. héten

és a folyás a viszketés meg a rossz illat mind gombás tünet :/

2017. máj. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Terhes lehetsz,ugyanis a menzesz napokon se védett az ember,tény,hogy kisebb az esély,de nem az 100%. Viszont a többi valami más lesz,gomba vagy más nemi betegség,orvoshoz fordulj!
2017. máj. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

2 tesztet vegyél, pár nap eltéréssel tesztelj, szerintem az együttlét után 3 héttel már nézheted, és a következő mensi után még egyszer.

Vegyél Ph-tesztet vizes oldatokhoz, kend rá a hüvelyváladékodat, és nézd meg, gombás vagy bakteriális irányba (lúgosabb vagy savasabb) eltér-e, mert akkor fertőzés okozza a panaszokat.

Nekem is okozott fertőzés méhgyulladást.

Milyen volt az együttlét, nem vitt át a végbélből a hüvelybe bacikat? Mert akkor bakteriális fertőzésed és hüvely- és méhnyakgyulladásod van.

2017. máj. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha szex utan lattatok h kiszakadt akkor miert nem mentetek venni esemeny utanit? Még ha a hetvege bele is esett akkor is elmehettetek volna egy dokihoz vagy hetfon.
2017. máj. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

8: Mindenki másképp gondolkodik. Én pl. úgy gondolom, hogy egy esemény utáni tabletta a 3. napon nem kisebb beavatkozás, mint egy abortusztabletta a 45. napon.

És ha nagyobb rá az esély, hogy nem is várandós, akkor miért sokkoljuk a szervezetet fölöslegesen.

2017. máj. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

8: Meg azt is gondolom, ha egy stabil párkapcsolatról van szó, mint ahogy a leírásban olvassuk, az is lehetséges, hogy az ember inkább babát vállal, mint hogy elvetesse.

Mindenki tudja, hogy benne van a pakliban a szülőség, ha szexuális életet él, ezért nem automatikus a döntés, hogy vetessük el...

2017. máj. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!