Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetek így terhes? Vagy ugye...

Lehetek így terhes? Vagy ugye lehet hibás a teszt?

Figyelt kérdés
3 napja késik a menstruációm,az előbb csináltam egy tesztet ami egyértelműen 2 csíkos lett, DE (!) itt jön a furcsaság. Az előző mensim normálisan megvolt április 26-tól kezdődően, és azóta nem voltam együtt senkivel! Legutoljára valamikor április közepén a VOLT párommal, akivel április végén szakítottunk 6 év után. Most ez mi lehet? Ugye csak hibás a teszt? Vagy terhes lennék tőle? De akkor április végén miért menstruáltam? Se kevesebb, se rövidebb nem volt. Terhességi tünetem a késő mensin kívül nincs. Csak azért teszteltem mert ennyit sose szokott késni és most itt állok döbbenten.
2017. máj. 28. 23:50
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
100%
Hallottam már olyat hogy valakinek az első mensije rendesen megjött (darabos,élénkpiros és bő mennyiségben) és még is volt baba. Persze ez nagyon ritka,de a te teszted ezt alá is támasztja. Erős két csíjos lett a teszted?? Képet tudnál feltenni róla?
2017. máj. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
én is szeretném azt a képet. és ajánlanám, hogy gyorsan menj orvoshoz, mert ha mégis az vagy, màr legalább 8 hetes vagy. majd írd meg, mi lett belőle!
2017. máj. 29. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 A kérdező kommentje:

Köszönöm hogy válaszoltatok.

itt a kép:

[link]

2017. máj. 29. 00:10
 4/54 anonim ***** válasza:
100%
Uhh, erről konkrétan leugrik a csík. Nem akarlak elkeseríteni, de egy hibás teszt nem ilyen. Menj dokihoz!
2017. máj. 29. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
100%
Igen, elég egyértelműen pozitív... Ha hibás, akkor általában más színe van a csíknak. Tesztel azért még egyet holnap, és tényleg irány az orvos!
2017. máj. 29. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
48%
Ez nem lh teszt? A vizeletsugaras facelle nem kék?
2017. máj. 29. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 A kérdező kommentje:
Nem tudom, én örülnék ha csak az lenne, nem volt itthon tesztem, a barátnőm hozott át egyet, nem volt dobozban. Jaj, most reménykedek, hogy az.. bár még mindig nem jött meg.
2017. máj. 29. 07:04
 8/54 anonim ***** válasza:
76%

Le tudod fényképezni az egész tesztet? A facelle teszten rajta van, hogy "schwanger/nicht schwanger", vagyis terhes, nem terhes. Ha ilyen van ezen is, akkor ez bizony terhességi teszt, és erősen pozitív.

Pech.

2017. máj. 29. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 A kérdező kommentje:

Felhívtam, nem tudja ő sem, ez az egy tesztje volt maradva, azt mondja épp lehet lh is, mert azt is használt. De azt mondta ha terhes vagyok lehet pozitív az lh teszt. Ez igaz?

Ha még együtt lennénk a párommal nem lenne gond, 28 vagyok, azért is nem védekeztünk rendesen, úgy volt nem baj ha jön a baba.. csak hát nem úgy alakult a kapcsolatunk :(.

2017. máj. 29. 07:18
 10/54 A kérdező kommentje:
Sajnos már elindultam otthonról, buszon vagyok. Úgyhogy most nem.
2017. máj. 29. 07:20
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!