Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szeptember elején született...

Szeptember elején született babát milyen ruhában vinnétek haza a kórházból?

Figyelt kérdés
Hogyan készüljünk? Tudom, vékony, vastag, de akinek szeptemberben született, miben vittétek haza?
2017. máj. 30. 08:17
 1/9 anonim ***** válasza:
82%

En is szeptember elejere vagyok kiirva :)

Szeptember elejen egyik evben 32 fok volt, masikban 17 es szakado eso, szoval en meg varok ennek eldontesevel augusztus vegeig :)

2017. máj. 30. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan nincs szeptemberi..az egyik április elején született. Volt készítve 3 lehetőségre. Hűvösre,áprilisra megfelelőre és melegre. Azt nem vittük a kórházba,mert minek annyi cucc már...férjem amikor elindult az épp aktuális időnek megfelelő cuccot rakta a hordozóba és hozta be. Nem tudsz készülni ennyire előre....volt már szeptember 30 fokkal meg 15 fokkal is
2017. máj. 30. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egyébként is be kell szereznetek vékonyat és vastagat is és kell mindenből váltás is, úgyhogy majd azokból kiválasztjátok, aznap melyik a jó kombináció rugiból és takaróból és sapkából. Na és akkor még ott mérte kérdése is - nálam, bár az ultrahangon kb. egyformáknak tippelték, az egyik gyereken lógott az 56-os, a másik meg nem tudta kinyújtani a lábát benne :)
2017. máj. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
én szept 12-én vittem haza 2016-ban. Egy vékony leggings, kiszokni, rövidujjú body. Volt azért nálam hosszú ujjas is, pléd, sapka, textilpelus.
2017. máj. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én idén áprilisban szültem,már olyan jó kellemes melegek voltak. Erre mikor született a kislányom hulott a hó. Szerintem a szeptember is kb.ilyen,szóval legalább kétféle "hazahozós szettet" rakj össze és a férjed majd viszi,amelyik kell.
2017. máj. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem szeptemberi a kislányom,mikor született akkor kellett rák kiskabát is mikor hoztuk haza,vastag takaró,mert annyira hideg volt,hogy be kellett kapcsolni a fűtést,én szülni is kötött garbóba,és őszi kabátban mentem.ez volt 8 éve.... na azóta a szülinapja úgy néz ki,hogy volt hogy estig kinnt bográcsoztunk,és mê este is lehetett egy kis szoknyában,de van olyan év,mikor bizony már elég hűvös van.Ezt,főleg most mikor annyira meg van zavarodva az időjárás majd max akkor fogod megtudni,hogy mibe tudod haza hozni,mikor indulsz szülni... :( nyilván egy szeptemberi babának a kezdő ruhacsomagjában is kell lenni vastagnak és vékonynak egyaránt,mert egyik napról a másikra változik már akkor az idő.Majd apuka gyorsan mikor mentek be bele dobja a bőröndbe az aktuálisat. :) boldog babavárást,és könnyű szülést!!! :*
2017. máj. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Igazuk van. Egyik évben szept. elején (sőt, már aug. 20. után) már fűtenünk kellett egy hetet, aztán persze még javult az idő.

Másik évben pedig szept. 7. körül még fürödtünk a Balatonban.

Nem lehet kiszámítani.

2017. máj. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem szeptwmberben szulok, de mistanaban illetve 1.baba januari. Ezen most meg feleslegea gondolkodni, szeptember elegge valtozo,lehet egy full esos hideg hullam is, de olyan kanikula is. Vekonyka rugit raktam el
2017. máj. 31. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Elozo vagyok: figyelni kell a borukra elejen. Nekem aztondtak hiaba van kanikula valamit ra kell takarni. Pl rogton ne adj ra ujjatlan v rovidujjut. Bar nem tudom, hogy fogja ezt birni
2017. máj. 31. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!