Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fára mászni terhesen?

Fára mászni terhesen?

Figyelt kérdés

Pár napja felmásztam otthon (21 hkm), és hihetetlen, mennyire túlzásba vitte a család az aggódást. Mintha béna lennék, vagy nem tudom. Azon a fán nőttem fel, nem is másztam magasra, és sosem estem le. Mellesleg úgy befészkeltem magam, hogy nem is tudtam volna.

Ti nem másznátok fel így, cseresznyeérés idején?



2017. máj. 31. 14:04
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem érthető ha aggódnak,.

A ti épségetek most a legfontosabb.

Ha meg netán leesel, akkor meg nézel...


a terhesség nem a fára mászások ideje :D

2017. máj. 31. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
62%
Nem, nekünk tervezett baba volt, és nagyon vártuk.
2017. máj. 31. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
47%
Nem mindenkinek ugyanolyan fontos a terhessége. Majd biztos lesz másik, ha ezzel történik valami.
2017. máj. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
75%
Nem, nem másznék fel. 20-21 hetesen nekem már jó kis pocakom volt, befolyásolta az egyensúlyérzékem a téli jégen is, így fára se másztam volna, ha épp annak lett volna szezonja.
2017. máj. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
78%
Nem kenyerem a túlaggódás meg a visongás minden kicsit is megerőltető tevékenységtől, de fára nem másznék. Cseresznyeszezonban sem.
2017. máj. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 p.szabina1223 ***** válasza:
54%
Jó bátor vagy, hallod! Én tuti nem másztam volna fel, sem kicsi, sem nagyterhesen!
2017. máj. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
34%

Hihetetlen vagy!


Te veszélyezteted a gyermeked és a saját testi épségedet, tudatosan!


Balesetek mindig lehetnek és még te vagy felháborodva...


Más, meg küzd azért, hogy teherbe eshessen, de bezzeg az ilyen felelőtlen embereknek simán megy...


Gratulálok!


Remélem egészséges és boldog gyermeked születik...


Az ő érdekében, kicsit óvatosabb is lehetnél a jövőben...

2017. máj. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
48%
Nem, nem másztam fel.. még létrára is csak óvatosan, én nagyon akartam ezt a gyereket, így igyekeztem kizárni mindent amivel veszélybe sodorhattam.
2017. máj. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
69%

A terhesseg nem a vaganykodas idoszaka. Teljesen felesleges ilyenkor vagizni azzal hogy mekkora jofej csajszi vagy hogy te meg terhesen is fara maszol.

Mar ha a kerdes valodi megtortent eset lenne, nem csak a reakcio-ehes kivancsisag hogy vajon mennyire borzolod fel a kedelyeket.

2017. máj. 31. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
41%

Én felmentem volna. Egy ismerős fa, amit milliószor megmásztál (én is sokat másztam fára gyerekként).

Nekem 21 hetesen még semmi hasam nem volt, fitt voltam, nem jelentett volna gondot.

És írod, hogy nem másztál magasra.

Nem beteg vagy, csak terhes.

2017. máj. 31. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!