Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Étvágytalanság lehet terhesség...

Étvágytalanság lehet terhesség jele?

Figyelt kérdés

A múlthét elején kezdődött, hogy iszonyatos hányinger jött rám ha ételre gondoltam vagy éppen ettem. Olyannyira, hogy azóta is napi kétszer eszek mert többször nem megy de amikor kezdődött akkor volt, hogy egész nap nem is ettem csak pár falatot. Közben megjött és már el is múlt, ezért tartom érdekesnek. Nem szoktak soha ilyen tüneteim lenni de ha mégis menstruációs tünet lett volna már abba kellett volna maradnia hiszen napok óta elmúlt. Azt se tudom megenni amit szeretek, már csak kényszerből eszek. Attól függetlenül éhes vagyok csak nem nagyon tudok enni. Kicsit undorodom az ételtől még mindig de már jobban megy az evés. Más jeleket egyelőre nem véltem felfedezni, csak menstruáció előtt kb másfél-2 héttel beágyazódásos vérzéshez hasonlóm volt de az lehetett peteérés is.


Szerintetek lehetséges?



2017. máj. 31. 15:11
 1/9 A kérdező kommentje:
Azt is hittem eleinte, hogy talán olyat ettem ami nem esett annyira jól vagy tele lettem de hát már több mint egy hete tart. Nem sokat de fogytam is azóta. Nem gondolom, hogy betegség lenne, jól érzem magam ezt leszámítva.
2017. máj. 31. 15:13
 2/9 anonim ***** válasza:
Ezidő alatt míg ezt a regényt leirtad(persze nem feleslegesen) vehettél volna egy tesztet??!?
2017. máj. 31. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az étvágytalanság sok mindenre utalhat, én nem gondolnék terhességre emiatt. Ilyen melegben az lenne a csoda, ha akárkinek lenne kedve normálisan enni.
2017. máj. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Frontok es meleg. A legtobb ember csak erolteti a kajat ilyenkor :)

Amugy ilyesmi tunet elofordulhat, de 6-7. terhessegi hettol.

2017. máj. 31. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem terhestünet, de ettől még lehetsz az. Tehát teszt vagy vegyük elő a varázsgömbünket?
2017. máj. 31. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Persze. És ha hozzá tüsszentesz kettőt, akkor szinte biztos. De vigyázz, mert csak 2 tüsszentéssel működik, 1-gyel és 3-mal nem. :)


Kérdező! Ugye ezt te se gondoltad komolyan?

2017. máj. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Hát most mit mondjak... komolyan gondoltam-e vagy sem?! :)


Nem írtam de egyértelmű, hogy fogok tesztelni is... csak kíváncsi voltam, hogy valaki tapasztalt-e esetleg hasonlót (mellesleg ennél a kérdésnél százezer feleslegesebb és hülyébb kérdés szerepel az oldalon). Egy ismerősöm mondta régebben amikor terhes volt, hogy neki megjött csak valamiért csinált tesztet amikor elmúlt és pozitív lett, aztán meg undorodott minden ehető dologtól, hányingere volt csak ő hányt is. Én nem hánytam szerencsére. Szóval csak kíváncsi voltam...

2017. máj. 31. 21:39
 8/9 anonim ***** válasza:
Bennem is felmerült ez a kérdés. Mi lett végül, ha szabad kérdeznem? Terhességi tünet volt az étvágytalanság?
2021. jan. 29. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Több helyen írják, hogy az első tünetek egyike lehet az étvágytalanság. Nekem pl. ez van. Valamelyik nap este észleltem rá, hogy csak egy szendvicset ettem egész nap, az ebéd is kimaradt. Reggelente sem eszem. Valahogy nem kívánom... Rosszullétek pedig nincsenek. Tehát nem az az oka, hogy nem eszem. Viszont többet iszom, mint előtte. 6 hetes vagyok. Mindenkinek boldog babavárást!
2022. jan. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!