Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma voltam ultrahangon. Amenses...

Ma voltam ultrahangon. Amensesem után 6ht 1 napos a terhesség de a petezsákom 8mm . A doki szerint 5hetesnek felel meg. És hogy nem fog megmaradni. De se pulzárt se szivmüködést nem nézet. Elveszthetem a babát? Volt más is igy?

Figyelt kérdés
2017. máj. 31. 20:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ebbol meg barmi lehet, abszolut mindegy masnak hogy tortent, hisz nem tudhatod Nalad melyik lesz, mert nalam pl. sajnos pont ugyanigy volt es nem is fejlodott tovabb, par napra ra verezni kezdtem es el is ment. DE: valakinek csak szimplan kesobb fogan es azert kisebb mert valojaban 5 hetes! Pl. baratnomnek 7 hetesen is csak 6 hetesnek felelt meg, szivmukodes sem volt...aztan kovetkezo heten beindult. Kiderult, hogy csak szimplan kesobb fogant, mint kozepido!
2017. máj. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
ne aggodj , van meg remeny , az en babam is elakartak venni , azt mondtak egyik korhazban nem el , elmentem mashova ahol 5 hetesnek nez ki , csak petezsak lathato meg , de a lenyeg hogy minden rendben van , kaptam mar vitaminokat , en vereztem enyhen azert mentem korhazba !
2017. máj. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
4 es vagyok,nekem is keson fogant .. utolso menszim aprilis 19 en ,volt , neked mikor volt ??????
2017. máj. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
április 18 volt meg utoljára .Onnan számitotta az orvos.de az ovuláciom május 2 volt
2017. máj. 31. 20:17
 5/17 anonim ***** válasza:
87%

Egy hét eltérés még nem a világ vége. Ha később fogant egy picivel akkor simán belefér. Pulzálást meg csak embrió produkál így nem is nézhette a doki.. petezsákban nincs szívműködés :) Egy hét múlva menj vissza a dokihoz vagy másikhoz, addigra kell legyen embrió, ha nincs akkor sajnos tényleg vége... De egyenlőre még bármi lehet... nem értem a dokid... nem 3 hét az eltérés csupán egy hét ami meg bőven belefér.


Drukkolok!

2017. máj. 31. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Sok helyen olvastam hogy ilyenkor görcsölnek meg rosszul vannak de nekem ilyen nincs.ugyan ugy feszül a mellem.aluszékony vagyok ugyhogy bizom benne hogy megmarad a baba
2017. máj. 31. 20:25
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ez semmit nem jelent, ebbol ne indulj ki. Nekem sem volt gorcs, csak mikor mar tartott a vetelo verzes egy napja. A rosszullet meg faradekonysag meg utana napokig is megmarad. De bizz abban, hogy kesobb fogant mert akkor teljesen normalis hogy kisebbnek felel meg!
2017. máj. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
79%

Most tényleg ilyen hülye dokik vannak,vagy más alapján mondta ezt???Szabálytalan a petezsákod?Mit írt a papírra pontosan???

Az utolsó menses csak hozzávetőleges adat.Ha petezsákot látott csak akkor 5 hetes terhes vagy,ennyi

Ha 2 hét múlva nem lesz pulzáló embrió,akkor esetleg mondhatna ilyet.De 5.héten,mikor még alig látni valamit,meg még a fogantatás ideje sem biztos..

Hát azért na,ez hihetetlen,hogy ilyet mondd.Nem is értem.

Szerintem másik dokihoz menj,nem bíznék benne...Kitartást!!!

2017. máj. 31. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk az, hogy aprilis 18-i mensi utan majus 2-an volt ovud, az teljesen normalis, mert mensi elso napjatol 2 hetre van ovu 28 napos ciklusnal, de a terhessegi korba ez ugyanugy beleszamit. Tehat ez onmagaban nem indokolja a lemaradast.

Kerdes az, hogy kalkulator alapjan tudod, hogy akkor volt ovud (mert az csak tippelt, nem egyenre szabott), vagy kovetve volt a peteeres valamilyen modon es tenyleg akkor volt.

Ha kesobb is lehetett, akkor siman lehet, hogy minden rendben van, csak kesobb fogant.

Nekem pl kovetett peteeressel volt 6 hetesen 3 naposan masfel hetes lemaradasban a terhessegem (7mm-es volt a perezsak), vegul 2 heten belul lett embrio, szivpulzlas, de a lemaradas tovabbra is megmaradt es vegul elveteltem, valoszinuleg kromoszomarendellenesseg volt, ezert fejlodott eleve lassabban.

Drukkolok, hogy nalad az ovu csuszasarol legyen szo.

2017. máj. 31. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Sajnos csak 2 eset lehetséges:

- később fogant, ezért kisebb (minden rendben, meg fog nőni, lesz szívhang)

- félidőben fogant, de nem fejlődik rendesen, ezért kisebb - ilyenkor még nagyon egyformán fejlődnek, tehát amelyik lemarad, ott baj van. Én sajnos így jártam, végig kisebbnek mérték, a 8. héten elhalt, pedig volt szívhang előtte.


Drukkolj, hogy az előbbi legyen!

2017. máj. 31. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!