Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fiú vagy Lány? Volt olyan...

Fiú vagy Lány? Volt olyan akinek mást mutatott a szódabikarbónás teszt?

Figyelt kérdés
A kínai naptár szerint fiú,de a szódabikarbónás teszt csak pezseg,a széle picit habos,ezek szerint lány ha jól értelmezem. Még két hét de én már tűkön ülök,hogy megtudjam. Igazából nem is hiszek nagyon ezekben a dolgokban ,csak türelmetlen vagyok és már szeretném tudni milyen nemű a kis pocaklakó. Volt olyan akinek teljesen mást mutatott?

2017. jún. 2. 13:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
én úgy tudom ha pezseg akkor is fiú :) nekem a pisi ugyanolyan volt nem változott nem habzott semmi max a szine volt élénkebb aszem.. a kínai naptár szerint nekem lány voltam uhn nem tudják még majd két hét múlva kiderül ha engedi a babuci is, addig várok :D
2017. jún. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
43%

A sütőpor megbízhatóbb :D Az látványosabban pezseg vagy nem pezseg. 5 ismimnek is bejött. Nálunk is. Majdnem kifutott a tálból XD Fiút várok :)


Szódabikarbóna meg laposan pezsgett épphogy, számomra nem volt egyértelmű, bár arr ais inkább fiút mondtam volna.


Szóval tépj egy csomag sütőport :D


31 hkm :)

2017. jún. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
43%
Nekem a kínai naptár szerint is fiú, a hipós is fiút mutatott, meg a szódabikarbónás is. Végül a 20.heti Uh-on egyértelműen kisfiú :) 
2017. jún. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam,a sütőporos szerint egyértelműen fiú :)
2017. jún. 2. 14:16
 5/15 anonim ***** válasza:

és tényleg csak később, 16. hét körül 'érdemes' próbálni? :)

én is gondoltam, kipróbálom, de még az elején vagyok :)

2017. jún. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Szerintem már hamarabb is kimutatja nekem bejött pedig korán probáltam 7 hetesen
2017. jún. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nekem 10 hetesen nem pezsgett, 12. héten kislányt mondtak. Majd kiderül. :))
2017. jún. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Nekem eddig nem csinált semmit,most a 15.héten kezd már picit pezsegni és a széle habos.

De szerintem a sütőpor mindenkinek felhabzik :)

2017. jún. 2. 19:33
 9/15 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, kipróbáltam a szódabikarbonát, kifutott a pohárból... :D
2017. jún. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Akkor kÍváncsi vagyok, hiszen a doki szerint kislányt vársz:)
2017. jún. 2. 21:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!