Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szedett valaki algopyrint a...

Szedett valaki algopyrint a terhessége alatt?

Figyelt kérdés
Tegnap húzták ki a bölcsességfogamat, kisebb műtétnek is felért, úgyhogy a gyógyulási fájdalom sajnos elviselhetetlen. Nagy szenvedések árán sikerül magam tartani a napi két Algopyrinhez (nappal és éjszaka), de attól tartok, hogy ez az adag még marad pár napig. Nyugtassatok meg, hogy ezzel nem ártok a babámnak!? 20hkm

2017. jún. 3. 16:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Nekem azt mondtak mindket terhessegemnel hogy Algopyrint nem szabad. Panadolt vettem be ha kellett, nogyogyaszom ES gyogyszertaros is azt mondtak, 7 eve es most is.
2017. jún. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nálunk ezt ajánlják a nőgyógyászok, pont azért mert ezer éves szer, már nem okoz meglepetést.
2017. jún. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én szedtem, viszont napi kettőt nekem nem engedtek. Borzalom volt az egész nap, de alib gírtam a gyógyszert kikönyörögni, hogy hadd vehessem be, és így vettem be kb egy szemet naponta, azt is inkább estére, hogy tudjak aludni valamennyit. Sokallom a napi kettőt.
2017. jún. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Mármint Algopyrint. :-) A panadolt sokkal könnyebb túladagolni, májgyilkos, még a gyerekeimnek sem adom soha.
2017. jún. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Mást viszont ne végy be, ami erősebb, pl tudom, hogy Aspirint, Donalgint nem szabad.
2017. jún. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Hány kiló vagy? Nem lehet, hogy elég két fél? Alkohoos öblögetés, majd kiköpés??
2017. jún. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
78%
Barmilyen gyogyszer majgyilkos ha esztelenul szeded. A kel Panadol az egyik leggyengedebb fajdalomcsillapito, nemhiaba azt ajanljak kismamaknak es 6 even feluli gyerekeknek.
2017. jún. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
64%
*kek
2017. jún. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
57 kg vagyok körülbelül. A mai nappali adagom egyelőre csak egy fél volt, de a falat kaparom, elviselhetetlen a fájdalom :/ biztos az is közrejátszik, hogy gyulladt volt a fog, amit kiszedtek. Tegnap a 2*1 jol levitte a fájdalmat, a felet ma meg meg sem érzem. Nekem több nőgyógyász is az Algopyrint mondta, napi 2-3 szemet. En is sokallom, de tényleg van az a fájdalom, amit nem lehet kibíni :(
2017. jún. 3. 16:21
 10/13 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem nem gond a 2. Elvileg kell au 500 mg az 50 kg-os embernek, csak reméltem, hogy elég a kevesebb. De így sem lesz gond, tarts ki!
2017. jún. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!