Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor menjek korhazban?

Mikor menjek korhazban?

Figyelt kérdés

Mar kezdetek ota nagyon rosszak a rosszulleteim es nem hivnam oket "reggeli rosszulleteknek" ,mert barmikor ram jon. Kezdtem jobban lenni, a hanyas is alabb hagyott de az utobbi egy hetben borzasztoan erzem magam. Az utobbi par napban semmi nem marad meg bennem. Mar epet hanyok fel. Nincsen etvagyam es allandoan fekudnek, aludnek.

Mikor erdemes korhazba ezzel menni? Es hany napra fognanak be?


2017. jún. 5. 00:08
 1/4 A kérdező kommentje:
Korhazba*
2017. jún. 5. 00:08
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát én a helyedben mennek ! Mert ha mar epet hánysz az mar vészes kategória ! Félő a kiszáradás ! Par napig biztos bent fognak ' ! Menj be , ne várd meg míg visznek !
2017. jún. 5. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Infúzióra kell majd bejárkálni, ilyen sajnos előfordul. Attól jobban leszel!
2017. jún. 5. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is epét hánytam a 3 terhesség alatt. Semmi nem maradt meg és az 1 terhességnél 5 hónapig alvajáro voltam olyan álmos voltam feszt, a 2. Terhesséģnél 3 hónapig a 3. Terhességnél meg 8 hónapig kb aludtam volna mindentől. Kaja nem nagyon ment csak kis adagban örültem ha bennem marad es minden nap hanytam végig mindenkivel.

Nem volt semmi bajom csak terhes voltam.

Sőt a hasam is ment meg székrekedesrm is volt.... szóval mindem ami negativ az áldott allapotban nekem kijárt.😊

Nem biztos hogy beteg vagy.

2017. jún. 5. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!