Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikortól érezhető a baba...

Mikortól érezhető a baba mozgása? Milyen érzés?

Figyelt kérdés
15+4 hkm vagyok és próbálok figyelni, de még nem érzek semmit. Igaz, azt olvastam, hogy első terhességnél csak később lehet érezni. Akinek esetleg előtte volt kissé abja, ő mikor érezte? Nekem sajnos kettő volt már.

2017. jún. 5. 11:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Én már szerintem érzem. Néha, ha nagyon koncentrálok, 1-1 nagyon finom simítást érzek belül a szeméremcsont fölött, illetve olyan szokott még lenni, mintha belülről valami nekifeszülne a hasfalamnak. De őszintén szólva ez még olyan bizonytalan nálam is. Nekem is első terhesség és még csak 14+5 vagyok, úgyhogy sokszor elgondolkodok, hogy talán csak képzelődök. :)
2017. jún. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekünk első baba. Már 16 hetesen éreztem. Az elején olyan volt mintha tényleg buborékok lennének a pocakban..akkor még nagyon lent.A ztán egyre erősebb és látványosabb. Mostanra pedig akkkorákat ugrál :D ruhába is latni. Most vagyok 23hetes. :)
2017. jún. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, hamarosan érezni fogod. :) Én is így voltam, aztán egyik napról a másikra megéreztem :)
2017. jún. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Először 18 hetesen éreztem 3 apró lüktetést. Majd 19+4 hetesen volt már egyértelmű mocorgás. Eleinte csak esténként éreztem. Majd pár nap múlva már napközben is bejelentkezett. 😊 Az sem mindegy, hogy a lepény hol tapadt meg. (nekem hátsó falon)

Ma töltöttem a 21.hetet, a párom ma érezte először, hogy rúgott. Boldog babavárást nektek! ☺️😊😘

2017. jún. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is első terhesség, 19+4 hetes vagyok ma, de még nem éreztem egyértelmű mozgást, pedig már nagyon várom. Van, hogy érzek dolgokat, de nem tudom eldönteni, hogy az ő már, vagy bélmozgás. Mellső fali a méhlepény, az orvos szerint ezért még bele telhet 1-2 hétbe, mire megérzem.
2017. jún. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!