Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pajzsmirigy betegek! Pajzsmiri...

Pajzsmirigy betegek! Pajzsmirigy gyógyszer szedése után mennyivel estetek teherbe. és mennyi tsh val?

Figyelt kérdés
Holnap megyek vervetelre meg ilyenek mert palzsmirigy alulmukodesem van es ezert megy el a baba , ezert nem sikerul..

2017. jún. 5. 16:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem második babánál 17-es volt a tsh-m, amikor pozitívat teszteltem, aztán rutinosan emeltem a gyógyszeradagon, és beállt normálba.

Első babánál teljesen el volt szállva az első trimeszterben, mert háziorvos félrekezelt, aztán endokrinológus végül beállította, de szerintem ő se hitt benne, hogy megmarad a baba.

Mindkettő tökéletesre sikeredett :)

2017. jún. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én 1 körüli TSH-val estem teherbe (kezelt alulműködéssel). Végig emelgetni kellett az euthyrox-ot, a végén pont a teherbe esés előtti adag dupláját szedtem. Semmi gondunk nem volt, se a picinek, se nekem.
2017. jún. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!