Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon fájdalmas együttlét,...

Nagyon fájdalmas együttlét, illetve vizsgálat, valamint időnként jelentkező enyhe barnás folyás oka mi lehet?

Figyelt kérdés
17 hetes kismama vagyok,és férjemmel már régóta nem merjük csinálni,mert nekem nagyon fáj,és utána pár csepp barna folyás mindig jelentkezik,múlt héten vtam orvosnál,megemlítettem neki,megvizsgált kacsával,majdnem elsírtam magam,annyira fájt,de nem mondott,illetve nem adott semmit,utána 3 napig volt enyhe barna folyásom,ami el múlt,viszont ma megint a folyásom mintha kicsit barnás árnyalatot kezdene ölteni.A múlt heten azért nem mentem vissza az enyhe barnázással,mert a vizsgálat utáni napon volt ultrahang is,ahol mindent rendben találtak.Viszont ma délután megyek orvoshoz,remélem kezd ezzel valamit.Volt valaki hasonló helyzetben,mi állhat ennek a hátterében?
2017. jún. 7. 12:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudom, hogy mi lehet, de őszintén mondom, hogy én orvost váltanék.
2017. jún. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
57%
Remélem, nem ahhoz a kacsás állathoz mész vissza. Emlékszem a kérdésedre múlt hétről...
2017. jún. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

De mi az, hogy nem mond semmit és nem ad semmit? Én is voltam már olyan problémával a nőgyógyászomnál, amire nem tudott választ adni, de hangosan gondolkodott, mondta, hogy segítséget kér kollégájától és hívjam vissza másnap x órakor.

Én keresnék másik dokit a helyedben. Azért van, hogy segítsen, gyógyítson.

2017. jún. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Én is emlékszem a múltkori kérdésedre, szerintem is keress egy másik orvost. Ha pesti vagy, priviben tudok ajánlani normálisat (írj). Terhesen eszébe se jutott a kacsa.

A barnázás meg nem jó, mert az alvadt vér. :(

Ha vérzés van, nem szabad szexelni, mert akár vetélést okozhat. Én is el vagyok tiltva.

2017. jún. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Barnázás tényleg nem túl jó, de ha pici van legalább nagy gond nem lehet... én hematómára gondolok ami okozhat ilyet. De azt látnia kellett volna uh-n... kacsa? Jesszus, dokim csak ilyen vékonyabb fajta átlátszó csőszerűvel vizsgál sosem fájdalmas...


Az együttlét + fájdalom az viszont természetes jelenség több kismamánál is. Ilyenkor ugyan is vérbő az egész hüvely ami által kicsit meg is duzzad és szűkebb lesz a hely... Nem fordul elő mindenkinél, hogy ennyire beszűkül, de sokan ezért nem csinálják terhesen, mert fáj és ez miatt. Ez viszont teljesen normális, sajnos peches vagy, hogy neked ennyire gondot okoz :S


Keress másik dokit a barnázás miatt.


Minden jót!

32hkm

2017. jún. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
mit mondott a doki ,? ird meg aztan
2017. jún. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Hát én sem ahhoz mennék vissza!
2017. jún. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Na mit mondtak? Kinél voltál?
2017. jún. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Ugyanannál voltam,írt fel lactofeel hüvelygélt
2017. jún. 7. 17:18
 10/13 anonim ***** válasza:
Az nagyon jó a hüvelyflóra helyreállításához, de mit mondott a barnázásra? Ha vérezgetsz, azon nem segít a lactofeel...
2017. jún. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!