Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miben különbözött a második...

Miben különbözött a második terhességed az elsőtől? (Pl. Rosszullét -ilyesmire gondolok)

Figyelt kérdés
2017. jún. 8. 08:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Semmiben. 3 terhessègem volt mindharom detto ugyan az. Hanyás végig, sav, alvás, bizonyos ételek kivanása, hirtelen dühkitörések, majd sirás akár egy filmen is..... tényleg ugyan az volt mindhárom.

Úgyhogy ne vegyük ezt készpénznek hogy minden terhesség mas.😊

2017. jún. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Második alatt kicsit rövidebb volt a rosszullét, és egy keveset enni is tudtam, bár még így is kórházba kerültem kiszáradással.

Elsővel naponta sírtam (volt sok egyéb problémánk), most is sokat vagyok ideges, de csak egyszer-kétszer sírtam eddig.

Másodszorra a mozgást hamarabb éreztem, és sokkal erősebben. Ez a baba többet is mozog.

Lábgörcseim most nincsenek, lehet hyog azért mert több Mg-t szedek, bár a méhem így is keményedik sokat.

Többi dolog nagyjából hasonló.

2017. jún. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

1. terhesseg kisfiuval, neha emelyges es rettenetes gyomor-es derekfajdalmak, a 3. trimeszter viszont szuper volt.


Most kislanyt varok (28. het), az elso 3 honapban egesz nap iszonyatos hanyinger, sok hanyas, viszont csak elvetve erzem hogy "van hasam", azaz nem huzodik, nem faj, nem feszul, csak ha pl. sokat megyek.

2017. jún. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Az első terhességem álom volt, semmi bajom nem volt, csak a hasam nőtt és a szülésig is teljesen zárt voltam. Most a másodikkal megkaptam az előző adagot is: hányás ugyan most sem volt, de gyakoriak a rosszullétek, szédülések, sokat keményedek és félidőtől nyílni kezdtem :( Úgyhogy nálam tényleg nagyban különbözik a két terhességem.
2017. jún. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Első terhessegemnel végig hánytam. Rosszul voltam egész nap. Most 12 hetes vagyok, de mensi kimaradasan ki kívül semmi tunetem.
2017. jún. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A másodiknál nem voltam rosszul a buszos utakon, nem vizesedtem, a GDM csak az utolsó hónapban jött elő, viszont már inzulin is kellett. A végefelé köldöksérvem lett amit 2 hét múlva műtenek
2017. jún. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nekem az eleje hasonló volt. Hányinger volt pár hétig, de hányás max nagyon ritkán. Viszont nagyon étvágytalan voltam és állandóan álmos voltam.

A második trimeszterben tele voltam energiával mindkét terhességemnél.

A harmadik trimeszter más. Az elsővel az egyetlen bajom a reflux volt de épp elég. Másodiknál megúsztam. Helyette nyom mindent, állandóan pisilek, fáj a hátam, fáj a derekam, alig bírom ki néha a napot.

2017. jún. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Első lány : semmi rosszullét.az utolsó 4 hétben fájt már,nyomott nagyon ott lenn valamit.szülés ideje fullosan 20 óra

Második lány: végig szédülés,hánYinger,kétszer ájulás.kényelmes volt ő végig benn,szülés 8óra.

Harmadik fiú : 20hét lassan,eddig semmi bajom

2017. jún. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Első lányomnál a sósat kívántam nagyon, most a második terhességemnél (32 hetes vagyok) pedig a savanyút. Édesre rá sem bírtam nézni egyik terhesség alatt sem. 🙂 Rosszul egyikkel sem voltam, viszont mind a kettőnél hatalmas volt/ és az a hasam, pedig egyik sem nagy baba. 1. Kislányom 2980g-mal és 49 cm-rel született 40+6 hétre.
2017. jún. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
2 fiúval semmi.a mostaninál hányinger leszakad a derekam kívánós vagyok(vessetek meg de a sört kívánom) 18 hetes vagyok
2017. jún. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!