Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az anyasági támogatáshoz, ami...

Az anyasági támogatáshoz, ami a szülés után jár, az orvosi igazolás, hogy részt vettem a kötelező vizsgálatokon a kiskönyvben kell mindenképp hogy szerepeljen?

Figyelt kérdés

Vagy adhat külön is egy aláírt és lepecsételt papírt is az orvos?

persze van kiskönyvem, meg megvannak az eddigi ultrahang leleteim, csak nem tudom pontosan, hogy szülés után mit kell majd bemutatni.

A gyerek születési anyakönyvi kivonatát azt tudom.


2017. jún. 11. 15:58
 1/3 anonim ***** válasza:
42%
Törvény szerint a védőnőnek kell adnia. Külön papírt töltött nekem.
2017. jún. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kapsz majd egy papírt és azon lesz feltüntetve hogy xy részt vett a 4 terhesgondozason és jogosult az ayasagi támogatásra.ezt kell bevinni a (nálunk) kormányablakhoz...

Én a kórházban amikor a terhesgondozasra mentem ott csak pecsétet kértem.

Ha mész a dokidhou akkor kérd hogy a kiskonyvbe írjon neked!

2017. jún. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem mindkét alkalommal a kórház adta ki az igazolást. A zárójelentéssel együtt kaptam meg. (Honvéd kórház)
2017. jún. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!