Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti is nagyon izzadtatok...

Ti is nagyon izzadtatok terhesség alatt a nemi szerv körül?

Figyelt kérdés
2017. jún. 12. 10:01
 1/7 anonim ***** válasza:
49%

Nem csak ott, seggemnél és a fülem mögött is.

Katarsztófális.

2017. jún. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nyár van! :)
2017. jún. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
enis.. förtelem de ez van. tuti mas is :)
2017. jún. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én nem tudtam behatárolni honnan izzadok... gyakorlatilag még a hajam is izzadt xD Főleg az első trimeszterben.. pedig tél volt... volt, hogy kétszer is át kellett öltözzek az éjszaka közepén... de szerencsére ez már szinte megszűnt. Most más gondjaim vannak amik helyett inkább izzadnék -.-


33hkm

2017. jún. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én most vagyok 12 hetes..ne is mondjam :( A nemiszervem körül beizzadok igen,de pl a hónamalja nem izzadságszagú hanem a felsők rámbüdösödnek..olyan àzott szaguk lesz :( Meg a szám furcsa izű..minden kaja után :(
2017. jún. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy csináljatok hogy ez nálatok terhességi probléma, én világ életemben izzadtam ott is...
2017. jún. 13. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
3# vagyok. En is de ennyire nem. Neha komolyan elgondolkozom rajta h most bepisiltem volna? Amúgy ja.. Nem csak ott. Most is ugy keltem fel,h tiszta viz a fejem a hatam, a mellem alatt.
2017. jún. 13. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!