Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Végleg elmúlt a reggeli...

Végleg elmúlt a reggeli rosszullét? (többi lent)

Figyelt kérdés
Pár nap és 10 hetes terhes leszek, 6 hetesen kezdődtek a rosszulléteim, minden egyes napom így kezdődött, viszont 2-3 napja már nincs komoly rosszullétem. Olvastam hogy ez egyszer csak abba marad. Szerintetek ennyi volt? vége a rosszullétnek? Vagy vannak jobb napok, és újra jönnek majd a rosszullétek? Nagyon örülnék ha már elmúlnának mert nagyon nehez így a munkában...

2017. jún. 13. 09:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Minden terhesség más,nem lehet előre megmondani,hogy lesznek e rosszul léteid a továbbiakban.
2017. jún. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is 6-10 hetesig voltak rosszulléteim, aztán néha még este enyhe hányinger a 14 hétig, de nem minden nap. Azóta meg semmi bajom, már a kávétól sem.
2017. jún. 13. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én egyszer hánytam 7 hetesen, aztán egyszer majdnem 16 hetesen. Nincs szabály, bármi előfordulhat a 40 hét alatt. De jellemzően a második trimesztertől csökkennek a rosszullétek.
2017. jún. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Normális esetben a 12 hét után már nincsenek rosszullétek. Én a 6. héttől a szülésig folyamatosan hánytam, néha volt 1-1 nap, amikor kevesebbet.
2017. jún. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem 4. hét végén kezdődött, 7. hétre elmúlt. Meg is ilyedtem, hogy biztosbaj van a babával, de persze semmi baj nem volt. Az előző terhességem vetéléssel végződött és ott elmúlt a hányinger, ezért ijedtem meg.

9. héten szépen lassan visszajött a hányinger, ami 13 hetesen múlt el.

Most 16 hetes vagyok és néha rámjön most is a hányinger, tegnap éjjel hánytam is.

Nagyon kiszámíthatatlan tehát, hogy mikor van vagy nincs hányinger. Nekem az elején volt csak nagyon rossz, utána mikor vissza-vissza jön már koránt sem olyan kibírhatatlan, nem tart egész nap.

2017. jún. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

koszonom a sok valaszt, aranyosak vagytok :)

hat remeljuk h jobb napok jonnek most majd :D

2017. jún. 13. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!