Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért vérzek minden szex után?

Miért vérzek minden szex után?

Figyelt kérdés
10 hetes vagyok jelenleg és minden szex után vérzek. Nem vetéltem el mert voltam ultrahangon és eddig minden rendben van. Miért vérzek?

2017. jún. 13. 13:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
Akkor talán nem kellene szexelni, és elmenni a nődokihoz!
2017. jún. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%
Az első szex utáni vérzéssel rohanni kell a dokihoz, nem még itt szexelgetni, meg vérezgetni. A vérzés nem normális a terhesség alatt. Ha a dokid engedélyt ad, hajrá, de a vérzések okát ki kell deríteni, a babád élete múlhat rajta.
2017. jún. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
92%
Egyikünknek sincs ultrahangos szeme, az orvosnak kellene erre válaszolnia. Lehet, hogy van valamilyen banális sérülésed, de az is lehet, hogy fenyegető vetélés. A helyedben inkább hagynám a szexet, és az orvosomat kérdezném, nem pedig vadidegen laikusokat.
2017. jún. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
90%

Egyértelmű, hogy akkor fel kell függeszteni az együttlétet és az orgazmust is(!!!), mert méhösszehúzodásokat okozhat, így akár vetélést is.


A kisbabátok élete a tét! Vegyétek komolyan!

2017. jún. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Voltam orvosnal, egybol elmentem amikor eloszor elkezdtem verezni ezert is kuldtek el ultrahangra hogy megnezzek hogy elveteltem e de nem volt semmi baj. Utana 1-2 hetre ra megint vereztem es megint elkuldtek ultrahangra es megint semmi nem volt.Kulfondon elek jelenleg es az itteni orvosok nem sokat segitenek.
2017. jún. 13. 13:54
 6/14 anonim ***** válasza:
91%
Akkor segíts magadon, az Isten is megsegít, és inkább hagyjátok a szexuális életet egy darabig. Jobb a békesség.
2017. jún. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Minden vérző kismamát eltilt az orvos a szextől. Ne kockáztass.
2017. jún. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Koszonom. Fel keresem az orvost megint es egy darabig hanyagoljuk a szexet.
2017. jún. 13. 14:05
 9/14 anonim ***** válasza:
63%
Kérdező, sajnos amíg az orvos nem mond konkrétumokat, csak az segíthet, ha nem szexeltek. 12. hét előtt amúgy is rizikós, és itthon sok olyan kismama is el van tiltva, aki nem is vérzett. Szóval ha ezt megteszed, az már segít.
2017. jún. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
62%

15, szerinted mi verzik szex utan, a nagylabujja?? Ne legyel mar ennyire sotet!


Kerdezo ne csak "egy darabig" hanyagold a szexet hanem ameddig le nem telt az elso 12 het legalabb, es beszelj egy orvosssal hogy utana lehet-e.

2017. jún. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!