Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen pajzsmirigy értékkel...

Milyen pajzsmirigy értékkel estetek teherbe? Kellett gyógyszert szednetek?

Figyelt kérdés
2017. jún. 13. 14:41
 1/5 anonim ***** válasza:
2,22-vel, azt mondták normális, értékhatáron belül van, szerencsére nem kellett gyógyszer.
2017. jún. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia, nekem 2,9 tsh - val nem sikerült, de ez kb két évig tartott mire kiderült. Előtte nőgyógyászati vizsgálatok voltak, aztán bele untam, hogy minden rendben, mégsincs baba. Endokrinológus kért alaposabb kivizsgálást, kaptam gyógyszert és négy hónap múlva teherbe estem :)
2017. jún. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
engem folyamatosan elhajtottak, hogy normális, a 6,2 felment 7,9re, az hagyján, h terhes nem lettem, de híztam is 25kg-t.. utána mikor kiharcoltam az endokrinológiára a beutalót a doki ki volt akadva, hogy miért nem küldtek el előbb. Ő azt mondta, 1-2 közti érték a legoptimálisabb. Nekem 2,08volt, mikor teherbe estem, előtte 50mikrogr-os l-thyroxint szedtem, de emelni is kellett 75re, terhesség végére 100ra az adagot
2017. jún. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2.4 göbös, de gyógyszert en nem kaptam rá.
2017. jún. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nekem változó volt,eléggé ingatag. Volt 6 os a TSH -m de volt 0.4 is. Teljesen véletlenül kerültem endokrinológushoz,aki ultrahangon megállapította hogy pusztultak a pajzsmirigy sejtjeim,alulműködésem van

Kaptam 0.25 Letroxot.

Előtte négy évig nem estem teherbe,azt mondták korai petefészek kimerülésem van. Ezt egy ún. Antimüllerián hormon meghatározásábol derítettek ki. Az endokrinológusom mondta hogy a kettőnek semmi koze egymáshoz,ha szedem is a gyógyszert attól még nem lesz baba,mert nincs petesejtem. Elkeserített,azt mondta csak lombik lehet. Esetleg. És láss csodát 5hónap után spontán teherbe estem:) egy csodát éltünk meg. Persze a gyógyszert folyamatosan szednem kellett terhesség alatt is,de mindig határértéken belül mozgott utána a TSH.

Egyébként javaslom a sok vitamint,főleg a C vitamint. Rengeteget jelent. És szerintem ami még nekem segített az az Aviva torna. Nagyon sok mindenre jó,nézz utána.

2017. jún. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!