Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesseg alatti felfazas,...

Terhesseg alatti felfazas, vagy inkabb bakterialis fertozes?

Figyelt kérdés
16 hetes terhes vagyok ma pontosan, es egy hete nagyon kellemetlen amikor pisilek. Neha szuro neha pedig ego fajdalmat erzek, sokszor pisiles utan is percekig. A vizeletem sotet majdhogynem sargas pirosas, de nem veres! Folyton ugy erzem hogy pisilnem kell, sokszor 10 15 perc utan is van hogy csak nehany csepp. A terhessegem elejetol kezdve erzek derek fajast, bar mindig is arra gyanakodtam h a vesem.. Angliaban elek, voltam orvosnal aki elintezte annyival hogy "water infection" es felirt kapszulat amit 10 napig napi 3x kell szednem, de en nem erzek javulast. Valakinek van esetleg ezzel kapcsolatos tapasztalat? Koszonom elore is.

2017. jún. 15. 03:48
 1/1 kavics1 ***** válasza:
Szerintem ez bakterialis fertozes amire antibiotikum kellene. Mivel terhes is vagy surgosen kezelni kellene.
2017. jún. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!