Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 29+1 hetesen a cervix hossz...

29+1 hetesen a cervix hossz 31 mm. Ez jó? Mit jelent pontosan?

Figyelt kérdés
2017. jún. 16. 20:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Jó. Méhnyak hossza, ami ideális esetben 3-4 centi, de ilyenkor már ha rövidülne se gond. Van akinek alapból 2 cm körüli vagy a 3. trimeszter elején rövidül 2 centire. Szóval a 3 centi simán jó.
2017. jún. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm, de azt olvastam, hogy a külső méhszáj 1 cm-re nyitva van. Ez gond?
2017. jún. 16. 21:17
 3/4 anonim ***** válasza:
Jó lenne pihenni de inkább a belső méhszáj a baj, ha még az is kezd nyílni. 29 hetesen korai lenne. Keményedsz is? Doki mit mondott?
2017. jún. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hat nekem azt mondták erre h agynyugalom. Amikor uh-n neztek 45mm volt a cx. Amire beírta h 3000. Ra par hétre mar csak kézzel neztek. 2100at irt be es mondta h szigorú fekves meg magnezium. En sokat fekszem, igaz en gorcsolgettem is. 27h vagyok.
2017. jún. 17. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!