Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » E vitamint folytathatom, ha...

E vitamint folytathatom, ha teherbe estem? Napi 400mg-ot szedek 3 hete és most pozit teszteltem. Van aki szedte terhesség alatt is?

Figyelt kérdés
Mellette szedek még Elevitet. Csak 7 hetesen szeretnék orvoshoz menni és nem tudom meddig és mennyit lehet szedni.

2017. jún. 18. 15:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Úgy a szívhangig érdemes, utána első uh után beszéld meg a dokiddal. Én addig szedtem míg el nem fogyott az a csomag aztán külön már nem szedtem, mert elég ami a kismamáknak való vitaminokban van.


34hkm

2017. jún. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Szia. Én is szedtem a terhesvitamin mellè, de a dokim azt mondta az első uh-n hogy hagyjam abba, a terhesvitaminban van annyi amennyi ilyenkor kell. Azota már csak a vitamint szedem és minden oké. 12+4 hkm.
2017. jún. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Jaj, köszönöm a választ!

Igazából egy picit megijesztett valaki, hogy ez szívrendellenességet okozhat a magzatnak (???), ha ekkora dózisban szedem, de persze nem akartam végig szedni, csak az elején, hogy megtámogassa kicsit a progeszteron szintet.


Akkor ti is olyan 7 hetesig szedtétek kb? Gratulálok egyébként! :) Jó egészséget nektek!

2017. jún. 18. 20:25
 4/9 A kérdező kommentje:

Ja és milyen dózisban szedtétek?

Köszi!

2017. jún. 18. 21:09
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ezt az orvosom aszisztense mondta, h szívrendellenességet okozHAT.Persze nem feltétlen, de esélyt nyújt rá.

Szóval én mindig menzeszig v pozi tesztig szedtem

2017. jún. 20. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy csináltam, mint az #5-ös válaszoló, pozi teszt előtti napon -amikor már nagyon gyanús volt a hőgörbe - én is abbahagytam. 400 mg-ot szedtem szintén amúgy. Pozitív tesztnél abbahagytam a külön vitaminokat (D,E,folsav) és Gravidára váltottam, plusz elkezdtem a magnézium-citrátot, úgy mint előző terhességemben.
2017. jún. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

6# en vagyok 5 ös en is ezeket a vitaminokat szedtem melle folsav es D vitamin neha B vitamin.

Es amikor sikerult Csak elevit, de nekem sajnos nem maradt meg.:/ a kerdesen h te nem szedted a folsavat pluszba tovabb?

2017. jún. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Kedves #5-ös, sajnálom! :( Nem, nem szedtem tovább folsavat, ami a terhesvitaminokban van, az elegendő. Biztos nem ezen múlt nálad sem!
2017. jún. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Sajnos elhalt. De most ugy nez ki 2 honappal utana ujra babás vagyok!:) az E vitamint 5.hetig szedjem de tovább ne. Ezt mondta a dokim.:)
2017. júl. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!