Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most 28. hét körüli kismamik...

Most 28. hét körüli kismamik hogy viselitek a várandósságot?

Figyelt kérdés
Vannak rosszulléteitek? Hogy bírjátok a meleget? Párotokkal változott a kapcsolatotok mióta babát vártok? Ha igen, rossz vagy jó irányba? Hogy telnek a mindennapjaitok? Mindenre kíváncsi vagyok. :)
2017. jún. 18. 23:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Még csak 24. hétben vagyok, de kezd már megviselni. Már most fáj a hátam, derekam, még jó, hogy a hányinger elmúlt.

A párommal nem változott semmi, eddig is is minden jó volt, legfeljebb azóta még többet vigyorgunk. Inkább az anyósom részéről vannak elrettentő jelek, kíváncsi is vagyok, mi lesz szülés után.

A mindennapok...táppénzen vagyok, mióta terhes lettem, ehhez képest úgy érzem, sosem vagyok itthon, sosem tudok egy jót aludni. Mindig van valami, szinte minden napra. Pedig a lassan hordónyi hasammal már az is megterhelő, ha elmegyek sétálni, utána úgy mászok hazafelé fel a lépcsőn.

2017. jún. 19. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Tubarózsa ***** válasza:

Szia!

Én 27hetes vagyok. Rosszullétem nincs, nem is volt hál istennek..(najo egyetlen egyszer hánytam, de azon kivül semmi). Meleget ugy ahogy birom...bár azt terhesség elött se viseltem túl jol.. sok vizet iszok, kerülöm a tüző napot, naptej, klima stb.. párommal nem változott a kapcsolat, ua jo mint elotte. Család is nagyon örül. Jobban várják, a szülést mint én. :) mindennapjaim jol telnek. Jelenleg még dolgozok, kollégáim is örülnek a picinek, fönököm is nagyon korrekt. Kolléga mondta mikor megtudta h terhes vagyok "de jo lesz volános bébi" ezt vagy 5percig vigyorgva mint a tejbe tök :D Még el se jöttem, de már visszavárnak. :) néha el is felejtem, hogy terhes vagyok, aztán vagy a gyerek rúg egy jó nagyot vagy belenézek a tükörbe és rájövök, hogy van egy fiam a pocakomba :) (nem rosszbol felejtem el, csak nagyon jol viselem)

Nagyjabol ennyi. És Te kérdező?

27N

2017. jún. 19. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
26+5, rosszulléteim nincsenek, nem is voltak. Kicsit lassabb vagyok, a meleg éppen elviselhető, még dolgozom, a párommal ha lehet még jobban szeretjük egymást, nagyon megértő, mindenben segít. A mindennapjaink szinte nem változtak, csak kicsit jobban spórolunk :-) (több otthoni közös program van, és kevesebb fizetős, ami azért is jó, mert este már gyakran nincs kedvem kimozdulni)
2017. jún. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

28 hetes km vagyok. A meleget a szabadban elég jol bÍrom,de alakásban nem. Én nagyon fáradékony vagyok, szinte semmi energiám sincs. Rosszullétek sajnos vannak.

Párommal semmi változás nincs ugyan olyan jóban vagyunk.

Bár szerintem a párom egy kicsit fél az újdonsült apaságtól... :D

2017. jún. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
hogy vagytok válaszolok? kérdező, hogy viselted a terhességet?
2022. ápr. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hű, ez egy jó régi kérdés, azóta már 3 gyerekem van 😂
2022. ápr. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!