Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miután elkezdtem érezni a...

Miután elkezdtem érezni a baba mozgását, lehetséges, hogy még az elején nem mindennap érzem?

Figyelt kérdés
17+5hkm
2017. jún. 20. 14:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
persze.én csak a 19. héten éreztem és ekkor sem mindennap
2017. jún. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
igen
2017. jún. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet, persze. Nálam is így volt.
2017. jún. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez így van... én már 13 hetesen éreztem valamit, de csak egyszer... akkor még nem voltam biztos benne és csak egy pillanat volt... kb 16-17 hetesen már többször éreztem buborékolást mintha valaki szívószállal belefújt volna az üdítőbe :D Itt már sejtettem, hogy a baba produkálja, de nagyon sokáig csak pár naponta éreztem viszont rendszeresen reggel délután este. Kb 21. héttől éreztem minden nap, de még akkor is csak gyengén...24. héttől már határozottan éreztem a mozgását nem csak a bubikat.


Az elején még picike és nagy helye van és ficánkol sokat, de csak néha találja el azt a pontot ahol már érezzük is :)


Boldog babavárást!


34hkm

2017. jún. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

19+4 hetesen éreztem először egyértelműen a mozgását. Pár napig csak este, aztán már napközben is bejelentkezett. :)

Nekem főleg este aktívabb. 23+3 hkm

2017. jún. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!