Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt megérzésetek, hogy...

Volt megérzésetek, hogy sikerült az a hónap, amikor összejött a baba?

Figyelt kérdés
Lehet női megérzés, belső hang, ki hogy hívja.

2017. jún. 20. 16:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
32%

Nem. Sőt, meg voltam győződve az ellenkezőjéről.

"Első hónap... ugyan már, sose volt még mázlim!" - Mégis összejött. Aztán jól "megbosszulta magát": egy hasfájós, refluxos, megkésett mozgásfejlődésű, de csodaszép lányt dobott a gép. :)

2017. jún. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Semmi. Sőt, a második még meg is viccelt. Progihiány miatt az első is pótlás mellett fogant. Mikor nekiálltunk a 2. babának, írt ki a doki gyógyszert, és elkezdtem szedni. 3 hónapig nem történt semmi, és mondta, hogy akkor csináljunk új hormonpanelt, ne szedjem be most az Utrot. Na, akkor lettem terhes. :D
2017. jún. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Az elso terhessegnel nem, lazas voltam tobbszor, alig voltunk egyutt, clostis honap volt, de a progeszteronszintem a beka se...e alatt volt. Aztan sajnos el is halt.


Ra 2 honapra viszont valahogy tudtam, 9. dpo-n a parommal egyutt teszteltunk pozitivat.

2017. jún. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

3-as vagyok. Eletemben olyan ronda higorbem nem volt, mint az elsonel.


A masodiknal viszont mintha vonalzoval szerkesztettek volna. :)

2017. jún. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nekünk pont abban a honapban sikerűlt amikor végleg elfogadtam hogy nekünk spontàn sose lessz babànk.
2017. jún. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem! Sőt én is úgy voltam h akkor jövőhónapban megyünk a vizsgálatokra, h mi baj lehet
2017. jún. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
nem. előző hónapban volt egy vetélésem, nem is gondoltam egy következő terhességre. aztán nem jött meg. de utána éreztem, az 5. héttől végig hánytam szülésig.
2017. jún. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Igen. Nemrég volt, már a késés előtt volt egy olyan érzésem, hogy babát várok. Csak két nap késésig tudtam várni a teszttel, mert annyira éreztem, hogy ez a késé most más. Emlékszem, rosszul is esett, mikor a párom próbálta finoman közölni, hogy ne éljem bele magam, mert ez még korai. Nagyon örültem, mikor beigazolódott.
2017. jún. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Minden probalkozos honapban ezt ereztem, mint a nok nagy resze, tuneteket keresgeltem es minden szurkalasra azt gondoltam na ez beagyazodas. Csak a legtobb no nem vallja be utolag sem ;)
2017. jún. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Igen!!Mind a k3t terhességemet már a menzesz elmaradása előt jóval megéreztem.Valahogy olyan volt,s tudom ez nagyon hülyén fog hangzani,de mintha valaki a fülembe sugdosta volna,hogy érkezik hozzánk.Egyébként valahol olvastam,hogy a beágyazódás után a tested ugye már tudja,hogy babát vár,megkezdődik az átalakulás.Tehát sejt szinten igenis lehet ezt érezni.
2017. jún. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!