Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől mozoghat másként a magzat?

Mitől mozoghat másként a magzat?

Figyelt kérdés

Már több hete érzem, egészen hozzá is szoktam, de most olyan más. A hasam sokkal érzékenyebb, pedig kisebb mozgásokat érzek.

Megfigyeltem, hogy melegben lusta a babám, hűvösebb napokon többet mozog. De most mintha extra érzékeny lenne a hasam ezekre a kis mozgásokra is. Mi okozhatja ezt?



2017. jún. 20. 19:07
 1/3 anonim ***** válasza:
88%
Egyre jobban áttolja a belső szerveid, egyre jobban feszül a hasad, egyre kevésbé fér el és egyre erősebb lesz - ezért egyre jobban fogod érezni, plusz néha át is helyezkedhet teljesen.
2017. jún. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem írod hány hetes vagy. Az első jól leírta. Ahogy nő a pici másképp fogod érezni.. erősebb lesz nagyobbakat tud mozdulni. Majd még ahogy nő kisebb lesz a helye és megint kevesebbet lehet érezni, főleg, ha csak fészkelődik. Nagyon sok mindentől függ... nálam pl mikor farosba fordult semmit nem éreztem a gyerekből csak egy kis feszülést felül ahol a háta volt... egész nap semmit nem éreztem a mozgásából... mikor visszafordult fejvégűbe egyből tologatta ki a popóját meg varázsolt a kezeivel. De pl a rúgásokat nem is nagyon érzem, mert fura pózba fekszik :D Nálam pl kimaradt eddig a bordafeszegetés... közelébe se van a babám :) Frontokról meg ne is beszéljünk... nappal alszik éjjel pörög XD


34hkm

2017. jún. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
24+4
2017. jún. 21. 05:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!