Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Érdekelne a véleményetek, de...

Érdekelne a véleményetek, de légyszíves csak normális válaszokat adjatok! Lehetséges e terhesség?

Figyelt kérdés
A ciklusaim hosszabbak mint 28 nap, kb többnyire 33 nap (de van amikor 30-35 között). Ezért is applikáció segíti a számolást. Május 29. -én volt az utolsó menszim kezdőnapja, és kb 5 napos volt a ciklusom. Június 12. -én kétszer is együtt voltunk párommal, utána egyetlen egyszer picit véreztem, de csak egy pisilés utáni törléskor. (Bocsi hogy ennyire részletesen írom. ) Viszont utána éjjel arra ébredtem fel, hogy görcsöl a pocakom. Június 17. -én is és 18. -án is kétszer-kétszer együtt voltunk védekezés nélkül párommal. Néhány napja kezdtem el azt érezni, hogy cicijeim mintha kicsit nőttek volna, és érzékenyebbek is, valamint határozottabban fáradt vagyok, olyan szinten hogy ma illetve tegnap is képes voltam ülve elaludni olvasás közben, és napok óta a hasam alsó részén végig nem fáj, de úgy nyom pici, fejem is picit ma fájdogált, de lehet csak a nagy meleg miatt. Ami viszont még gyanús hogy tegnapelőtt 36,6, tegnap 37,3 ma pedig 36.8 volt a hőm. Ma teszteltem de negatív lett. Esetleg egy megbízható fajtát ami pl Rossmannban beszerezhető tudnátok írni? Illetve, hogy szerintetek mennyi esély lehet terhességre? Kb 10 napom van még a nem várt menzeszig. Lili 21

2017. jún. 21. 20:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A ciklusodhoz viszinyítva jól időzítetettek h összejöjjön a baba.

De a teszt még korai volt szerintem és a tünetek is.Tünetek a menszesz után jelentkeznek és a tesztet is legkorábban a nemvárt napján v után 1-2 nappal érdemes csinálni.

Sok sikert! :)

2017. jún. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm, reméljük összejön a picur! :)

Milyen fajta teszt az amit javasolnál esetleg, hogy megbízható?

Én eddig xepilel teszteltem. Nem tudom az mennyire megbízható.

2017. jún. 21. 21:07
 3/5 anonim ***** válasza:
31%
Igen,a vedekezes nelkuli szexel keszul a gyerek!
2017. jún. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

En mindket terhessegemkor ereztem a beagyazodast nagyon eros gorcs formajaban. Az egyik ejszaka ebresztett fel, a masodiknal egy altalunk rendezett vendegseg alatt kellett megallnom es leulnom par pillanatra, annyira fajt.

En sosem figyeltem a jeleket, ez a ket esemény is utolag tudatosult bennem.


Ezek alapjan, siman lehet h te is a beagyazodast erezted!

Szoritok!!! Majd irj 10 nap mulva! ;-)


Ja, Rossmannbol a Facelle tesztet ajanlom. En azt hasznaltam. Azt, amelyik muanyag tokban van, tehat nem csak egy papircsik.

Mai napig megvannak, rajtuk meg mindig viritanak a csikok! :-) (a nagy fiam 4 eves)

2017. jún. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Kedves 4.válaszoló!

Először is nagyon szépen köszönöm a válaszodat! :)

Egyébként attól félek, hogy ezek a PMS jelei, és mivel szeretnénk nagyon picurt bebeszélem magamnak.

De jó lenne Istenem, ha beágyazódás lett volna aza poci fájdalom, mert akkor 1000x is megérné újra. :)

Hőm azóta is ilyen 36,8 körül mozog, meg a többi esetleges babára utaló jel továbbra is megvan, úgyhogy nagyon-nagyon reménykedünk benne, hogy baba van a dologban. ((Sajnos, ha mégse akkor próbálkozunk tovább! ;) :3 ))


Nagyon kedves vagy, köszi! Írni fogok, reméljük jó hír lesz az amivel érkezem! ;)


Feltétlen beszerzek egy ilyen tesztet, hátha lesz mit őriznem nekem is! ;) :)


Gratulálok a picurkákhoz, és jó egészséget nektek! :)

2017. jún. 23. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!