Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Belső vizsgálat terhesség alatt?

Belső vizsgálat terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Tudja valaki,hány hetenkét szoktak a nőgyogyászok belső vizsgálatot végezni?Engem 7hetesen néztek utoljára,most 16hetes vagyok,voltam dokinál és meg se vizsgált:-(majd 20hetesen azt mondta..Asszem dokicsere lesz.
2010. máj. 19. 17:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Itt rengeteg hasznos válasz van:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..


Én vagyok a 2. válaszoló.

2010. máj. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
szia engem minden egyes alkalommal amikor menntem hozzá megvizsgált sőt meg is uh ott.igaz havi 7000 a magán rendelése de nekem minden pénzt megért hogy mindent rendesen becsületesen elvégzett és türelemmel végig hallgatta azt a millio sok kérdést amivel állandóan bombáztam.
2010. máj. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szia!Engem 3szor vizsgált,de csak folyás miatt,méhszájat a magándokim 37.hét elején csinált,azt mondta ha nem muszáj nem nyúlkálnak fel.Ne aggódj emiatt,ha nincs panaszod,nem szivesen vizsgálnak.Nekem a vizsgálat után vérzésem volt,pár napra meg is szültem a kislányomat.
2010. máj. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
38.hét elején bocsi.
2010. máj. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszi csajok!Hát én nyugodtabb lettem volna ha megvizsgál hisz azért mentem(sztk)de valoszínű én is inkább a magándokit választom.
2010. máj. 19. 18:19
 6/13 anonim ***** válasza:
Engem 8 hetesen, majd 22 hetesen vizsgáltak meg. Attól, mert nem tartanak belső vizsgálatot, nem kell orvost fogadni. Amikor kell, úgyis megvizsgálnak. A méhszáj állapotát szokták nézni, azt is csak a 20. héttől. Utána kicsit sűrűbben vizsgálnak. Ne aggódj, tudják ők a dolgukat. A kelleténél meg nem kell több vizsgálat, mert felesleges. 23hetes km
2010. máj. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szia! én is SzTK-ba járok, de nálam nem volt ilyen probléma, hogy nem vizsgált meg a doki, ha valamiért magától nem csinálta, akkor megkértem rá hogy megnyugodjak :) de egyébként én úgy tudom, hogy a belső vizsgálat csak a legelső alakalommal van és legközelebb csak a 22.héten, mert akkor van a hüvelyváladék vizsgálat, meg persze akkor is ha van valami panasz, aztán a 29.héten 35.en utána meg bármikor, nálunk legalábbis így van.
2010. máj. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszi mégegyszer..Nem első baba de első terhesség,hogy sztk-ba járok.Én is kértem nézzen meg,azt mondta majd akkor ha ő ugy gondolja:-((Na meg császáros vagyok,örültem volna ha megnyugtat rendben a heg,de akkor biztos neki van igaza!?
2010. máj. 19. 19:02
 9/13 anonim ***** válasza:

Magán orvosom volt, és vegyesen jártam a sz sztk és magán rendelésére.

4szor nézet méhszájat, volt belső vizsgálat. Nálunk nem szokás gyakrabban piszkálni az amúgy panasz mentes anyukát. Ha külön kéri az anyuka akkor matatnak csak.

Első:terhesség megállapítása

Második: 16hetesen

3-4az utolsó ctgknél, mert olyan fájásokat mutatott a gép, azt hitte a doki szülök:D

És egy kórházi esetem is volt, 30hetesen hidegfront hatására a kicsi ki akart jönni, akkor egy helyzet felmérés volt.

2010. máj. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Engem minden alkalommal megvizsgal, mindig meri a hüvely ph-jat+ hüvelyi uh a mehszaj miatt es utana jön a hasi uh.

23 hetes vagyok

2010. máj. 20. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!